• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(BARON_).Demoları. Sayfası.(BARON_)

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 5K

BARON_

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.tarcin-fm.tr.gg
sevgili dostlar demoalarımı tek başlık altında bu sayfada toplıycam bundan sonra herkeze sevgi ve saygılarımı sunuyorum sevgi ile kalın herdaim...

yeni çalşmam acı hayat gülüm eseri...

meyhane son durağım benim için önemli bir çalışma o zamanlar kayıt programım yoktu webcam mıkrafonu ile ilk bunu yüklemiştim siteye şimdi yeni bir çalışmasını yaptım yorumlarınızı eksik etmeyin dostlar sevgi ile kalın herdaim...

tutku (ibrahim erkal)

tanri istemezse

konuşsana birtanem

dönmez olsun altyapı windman1981 kardeşime aittir tesekür ediyorum kendisine...

ikimiz bir fidanın

altyapı sevgili ChordSolo kardeşime aittir kendisine teşekür ediyorum..

hem okudum hemi yazdım

deneme çalışması falcı

ama ben

kara sevda

halit hocam ve ben talihim yok bahtım kara

windman1981 ve BARON_ halil ibrahim sofrası ortak çalışmamız

Moderatör tarafında düzenlendi:
öncelikle o güzel sesinden dinleyeceğimiz demolarının buradaki paylaşımı için teşekkürlerimi sunarım...:):) hayırlı olsun güzel kardeşim. gelelim demoya...!inanılmaz okudun ..!inanılmaz yorumladın...! bunu bundan daha güzel yine sen okursun.. seni anlindan öpüyorum kardeşim ...çok severim bende bu parçayı..helolsun sana, çok güzel ..süpper açılış diye buna derim işte...:):)

öncelikle o güzel sesinden dinleyeceğimiz demolarının buradaki paylaşımı için teşekkürlerimi sunarım...:):) hayırlı olsun güzel kardeşim. gelelim demoya...!inanılmaz okudun ..!inanılmaz yorumladın...! bunu bundan daha güzel yine sen okursun.. seni anlindan öpüyorum kardeşim ...çok severim bende bu parçayı..helolsun sana, çok güzel ..süpper açılış diye buna derim işte...:):)

abilerin gülü beni şımartıyorsun nacizane okudum sağol güzel abim seni çok seviyorum iyiki varsın tanıdım abim seni sevgi ile kal herdaim...

Sesine, yüreğine sağlık sevgili dostum. Ayrıca bir başlık altında toplayacak olman da güzel. Demekki çok harika eserler dinleyeceğiz. Sevgiyle kal.

Way be! Helal olsun yine süper bir paylaşım olmuş...

Sesine, yüreğine sağlık sevgili dostum. Ayrıca bir başlık altında toplayacak olman da güzel. Demekki çok harika eserler dinleyeceğiz. Sevgiyle kal.

sağol abilerin gülü en güzeli bir yerde toplanması olucak sanırım yeni çalışmalarımı abim burda tek baslıkta toplıycam zamanım oldukca kendımı iyi hissettikce yapıcam sevgi ile kal abim herdaim...

Baron kardesim vallahi öyle vuruslarin olmuski güm güm yüregimde his ettim yüregine agzina saglik kardesim sagolasin ,saygilarimla

kardeşim agzına saglık o güzel yorumların için devamı dileğiyle BJKLİ

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri