• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(BARON_).Demoları. Sayfası.(BARON_)

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 5K
Gönüllerimizin yıldızı sayın abim...Sesine,yüreğine ve merhametine sağlık...Allah yolunu daim eylesin inşallah...Saygılarımla

Gönüllerimizin yıldızı sayın abim...Sesine,yüreğine ve merhametine sağlık...Allah yolunu daim eylesin inşallah...Saygılarımla

kardeşlerin gülü çok sağol allah razı olsun allah cümlemizin yolunu acık etsin insallah güzel kardesim sevgi ile kal herdaim...

Emeklerine sağlık kardeşim demolarının topluca bir yerde olması çok güzel bir fikir..Yeni çalışman çok güzel olmuş devamını bekliyoruz..

Emeklerine sağlık kardeşim demolarının topluca bir yerde olması çok güzel bir fikir..Yeni çalışman çok güzel olmuş devamını bekliyoruz..

çok teşekür ederim güzel kardeşim en güzeli bir yerde olsun dedim sağol güzel yorumun için sevgi ile kal herdaim kardeşim....

Okuduğunuz parçayı bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey var. Siz okuduğunuz şarkıları sanki yaşıyorsunuz. içten okuyorsunuz...

Basarilarinin devamini dilerim.Hepsi bir arada olursa super olur.tesekkurler.

Okuduğunuz parçayı bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey var. Siz okuduğunuz şarkıları sanki yaşıyorsunuz. içten okuyorsunuz...

çok teşekür ederim mustafa abim çok doğru bir izlenim abim önce esere bakıyorum inceliyorum okumadan ne anlatıyor ne için yazılmış ve kendi yorumumla içimden yani içten icra etmeye çalışıyorum duyguyu vermeye çalışıyorum eserdeki sevgi ve saygılarımı sunuyorum abim sevgi ile kal herdaim...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri