• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bartın_zonguldak_karabük_batı karadeniz set

Cevap: Bartın_zonguldak_karabük_batı karadeniz set

hocam iyi güzel eline sağlık paylaşmışsın da biraz araştırsaydın keşkekullandığımız klavye hemen yükleme yapmıyor sürpriz gibi içinden ne çıkacak diye bekliyoruz öyle abarta abarta yazmışsın ki yeniden set yazdın sandım abicim setin uk (ÜMİT KORKMAZ) tabanlı 64mb bile değil introlu ritimler ağırlıklı sen yazmışsın 2-4 ağırlıklı diye içinde 5 adet 2-4 var

İşte benim demek istediğim buydu bende ilk yüklendiğinde vallaha farklı bi set sanmistim baktım uk set dediyin gibi uk setin tamamı bile değil... Msjda diyecektim yapmayin insanları boşuna umitlendirmeyin die belki yanlış anlaşılır die yazmadım .. bu şekil. Set paylaşan değerli ustadlar lütfen paylaşılan set içeriğini yada setin tabani neyse yazarsak iyi olur.. herkese. Tşk ler

İşte benim demek istediğim buydu bende ilk yüklendiğinde vallaha farklı bi set sanmistim baktım uk set dediyin gibi uk setin tamamı bile değil... Msjda diyecektim yapmayin insanları boşuna umitlendirmeyin die belki yanlış anlaşılır die yazmadım .. bu şekil. Set paylaşan değerli ustadlar lütfen paylaşılan set içeriğini yada setin tabani neyse yazarsak iyi olur.. herkese. Tşk ler

saygıdeğer abicim bunda çekinecek bişey yok arkadaşlarımız paylaşmayı seviyorlar şevklerini kırmak istemem ama araştırarak bilgi vererek paylaşırlarsa hem biz ne olduğunu hemde arkadaşlar biraz daha bilgi sahibi olurlar

arkadaşlar tabanı ne bu setin acaba

Yorumlarda bahsettik tabanının ne olduğunu set (uk) tabanlı boş bir settir yakın zamanda 256 mb olanını paylaşacağım takipte kalırsan faydalanırsın

saolasın usta allah razı olsun şimdikten set güzel hoşuma giti 256 gb olanı paylaşırsan çok iyi olur valaha teşekür edriz zaman ayırıp paylaşımından ötürü saol