• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Başımız sağ olsun

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
ülkemde hep tekrarlanan başka bir cenaze namazında hoca cemaate dönüp yine soracak: "haklarınızı helal ediyor musunuz?" diye. Belki orada olamayacağım ama ey şehidim; ben huzurlu uyurken sen terörist peşinde koştuğun için, ben sıcaktan bunalıp duş altında serinlerken sen ağır postallar içinde belki de kanayan ayaklarınla dağlarda gezdiğin için, ben facebook'ta geyik muhabbeti yaparken sen ananı bi
le arayamayıp sesine hasret gittiğin için, ben tatil planları yaparken sen bir sigaranı bile sonuna kadar rahat içemediğin için ve henüz hayatının baharında bir fidanken, sen ey şehidim; sevdiğini kana kana saramadığın için, sen ey kınalı kuzum: Otuzbin lirayla askerlik alıp satanlara gülümseyip, onların yerine de vuruştuğun için. Sen ki ben bu ülkede güzellikleri yaşayayım diye bana canını feda etmişsin... Benim sende ne hakkım olabilir ki? Kaldır başını ve söyle: "sen bana hakkını helal ediyor

Cevap: Başımız sağ olsun

cok haklısınız hocam acaba onlar bıze haklarını helal edıyorlarmı.hergun sehıt hebarlerı hergun sonen ocaklar yıtıp gıden umutlar nereye kadar böyle devam edecek bır avuc capulcuyla nasıl basedemıyoruz neden bu kadar sesız tepkısız neyı beklıyoruz aklım mantığım almıyor allah sonumuzu hayır etsın. ama bu gıdısat ıyı degıl.allah belalarını versın bunu yapanlarındsa yapılmasına canak tutanlarında....

birileri özellikle bitirmek istemiyor gibi.büyük rant dönüyor oralarda.bu devlet kurtuluş savaşında ihtiyarıyla,kadınıyla elinde sopa ile koskoca orduları denize döktü.üç beş çapulcuyu mu halledemiycek.yeter ki devlet gerçekten istesin.üç kuruşluk canı olan suriye bile dayılanmaya başladı.pkk ya roket atar verirmiş.vs.yani daha çok canımız yanar bu gidişle.....

birileri özellikle bitirmek istemiyor gibi.büyük rant dönüyor oralarda.bu devlet kurtuluş savaşında ihtiyarıyla,kadınıyla elinde sopa ile koskoca orduları denize döktü.üç beş çapulcuyu mu halledemiycek.yeter ki devlet gerçekten istesin.üç kuruşluk canı olan suriye bile dayılanmaya başladı.pkk ya roket atar verirmiş.vs.yani daha çok canımız yanar bu gidişle.....

bu işin bahanesi, ister ülke içi ister ülke dışı desteklensın eger biz bu terörü bitiremiyorsak devlet olmanın geregini yapamıypruz demektir, sonrada kalkıp dünya liderliğine, bçölgede süper güçlüğe soyunmak komikoluyor, askerimizin başına çuval geçirdiler, mavi marmarada masum insanlarımız katledildi, suriyede uçagımız düşürüldü, hergün kendi topraklarımızda güvenlik güçlerimiz şehit ediliyor, biz ne yapıyoruz, abd ile istihbarat anlaşması yapıp onlardan medet umuyor, abd den izin almadan sınır ötesi operasyon bile yapamıyoruz, teröristi baobalayacagımıza kaçakcıları bombalıyoruz, sonumuz iyi deil ama kürt vatandaşlarımızla kimse bizi karşı karşıya getiremez 1000 yılda karıldı bu ülkenin harcı, ayrışdırmak kimin harcı!!!

SEHİTLERE VERDİĞİMİZ DEĞER ORTADA, NASIL HELALLİK İSTİYECEĞİZ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu millet, 1918'deki gibi büyük bir tokadı bekliyor...

Ben siyasetçilerimizi "az şerefli" buluyorum.

Sevgili dostum, o zaman sen şerefin tanımını bilmiyorsun... :mad::mad::mad:

Kusura bakma, aslında ne demek istediğini çok iyi anlıyorum da, maalesef bir şeyler yazamayınca, bari birazcık sana çatayım dedim...:)

Gözlerim doldu çok anlamlıydı sağol sinan.

Galiba hükumet doğru söylüyor. Bu ülkede her şey güzel ve iyi. Yolunda gidiyor ve gelişiyor bu ülke durmadan.
Baksanıza konserler, açılışlar, festivaller, parti ve davetler, düğünler, türlü türlü eğlenceler gırla.
Televizyon kanallarında ne kadar da eğlenceli programlar ve diziler yayınlanıyor türlü türlü değil mi ? Ne güzel işte, herkes mutlu tabiiki.
Tatil köyleri ve eğlence merkezleri hıncahınç dolu.
Ben hükumetin görüşlerine harfiyen katılıyorum artık.
Sıfır sorunlu bir ülkeyiz aslında.
Gözyaşı ve kan yok bu ülkede.
Terör deseniz hiç yok; bir kaç Mehmet sadece.
Suçsuz yere hapiste yattığı söylenenlerin vardır bir dümeni bence de.

Hadi canım abartıyorsunuz her şeyi de...

1919'da herkes gemilerini yakmıştı bu ülkede.
Şimdilerde ise; bazıları gemi sahibi olmak için yarışıyor...