• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

başımız sağolsun

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
konya ezgi müzik kursunun sahibi çok değerli müzik hocamız hasan hüseyin ez boyun fıtıgından dolayı geçirdiği ameliyatta beynine oksijen gelmediğinden dolayı hayatını kaybetti ALLAH tan ailesine sabır diliyorum mekanın cennet olsun hüseyin abi :(

Cevap: başımız sağolsun

allah rahmet eylesin.tüm ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dilerim.

amin o kadar iyi bi insandıki memlekete arabayla giderken otobanda arıza yapmıştı benim araba hemen kendisini aramıştım mustafa abi yerime bakabilirmisin diye allah razı olsun baktı ama solist burnundan getirdi 2, gün gelmedi keşke onun yerine o solist ölseydi

allahım gani gani rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. kalanlarına da başsağlığı ve sabır diliyorum.

teşekkür ediyorum az önce telefonla öğrendim hani inanamadım 15 gün önce kayıt yaptık ortak olacaktık öğrencilerine ders vermemi istemişti beni düğün salonlarına yöneltecekti :( ama çok mütevazi bi insandı

geride kalanlara sabır ve rahmetlinin bundan sonraki mekanının cennet olmasını temenni ederim.müzisyen insan ince ruhludur.kendisini tanımam ama demekki arkasında bayağı iyi bir iz bırakmış...

Allah tan rahmet dilerim geride kalanlara sabir

şunu bir daha gördümki fani dünya ölümlü dünya yaşadığın önemli değil her an ölümün 1adım ilerimizde oldugunu gördüm 15 gün önce çayını içtim studioda album yaptık ramazan boyunca albumler kayıtlar yaptık dersler verdik :( ansızın bir anda böyle birşey beni şoke etti dostlar ölüm ansızın geliyormuş geçen ayda sitemdeki moderatorum trafik kazasında hayatını kaybetti ölüm haberleri beni üzüyor