• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Başlangıç

BySimsek

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Ringway TB800
selamın aleyküm abilerim, ben org a yeni başladım elimde Ringway TB800A var şimdilik hatırla sevgili,samanyolu gibi basit şarkıları çalabiliyorum.. Ama ben çiftetelli çalmak istiyorum notalar olsa çalabilirmiyim yada bu org ile çalınır mı ?

Cevap: Başlangıç

elindeki orgta koma olması şart çiftetelli çalmak için,sanırım elinizdeki org çok amatör,

koma verebileceğiniz bi org olması gerekir elinizde,

çiftetelli çalmak için eğerki zorlanacağınızı düşünürseniz ilk önce yapmanız gerekenler,1 ila 2 hafta sürekli profesyonelce çalınmış çiftetelli dinleyip kendinizi hazırlayabilirsiniz,

ağbim 500-1500 arası bi org önerirseniz çok memnun olurum. teşekkürler

korg pa500tr almanızı öneririm,

sağolasın abim

abi nereden temin edebileceğimi de yazarsan çok memnun olurum

kardeşim öncelikle seni uyarmak isterim
bu sitelerde çok arkadaşımız dolandırıldı,kargo ödemeli v.s diyerek anlaşılıyor,kargodan org yerine tahta v.s çıkabiliyor,
dikkatli olmalısın,özellikle sitelerden alış veriş yaparsan çok dikkat et paranı kaptırma,gidip görerek almanı öneririm,
sahibinden .com müzik aletleri bölümüne gir orada sayısız org ilanı var sana yakın olanlarda vardır,
aynı şehirden görerek almanı öneririm,malum ortalık şerefsizlerle dolmuş,tabi çok iyi insanlarda var,şerefsizlerin yüzünden o iyi insanlarda arada yanıp gidiyor,

1500tl ye pa500 yamaha or700 eski orglara fazla yönelme ilanlar bölümùne bak

500-600 tl YAMAHA 300TR alabilirsin koma ve türk ritim sesleri var amatör olarak işini fazlası ile görür..