• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 300 V3 SERİSİNİ ALACAĞIM TAVSİYE EDERMİSİNİZ DAHA ÖNCE ORGUM VARDI AMA BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

ilk.uy.97

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
KLAVYE
PA 300 V3 SERİSİNİ ALACAĞIM TAVSİYE EDERMİSİNİZ DAHA ÖNCE ORGUM VARDI AMA BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Sample hafızası 32 mb.dir.Bana yeterli dersen al güle güle kullan,iyi bir alettir.Müzisyen arakadaşlar düğünlerde bile kullanmaktalar.Bir sıkıntın olmaz,Korg nevalesi çok.Her türlü ritm bulursun.Yalnız Şu V3 meselesi garip.Korg,pa-300 de iki güncelleme yaptı.En son V2 olması lazım.

Verdiğiniz bilgilerden dolayı öncelikle çok teşekkür ederim bana yeterli hafızası çünkü düğün vs çıkmıyorum öğrenmem için böyle olacak. V3 bu durumuda sorarım belki yanlış yazılmış olabilir

Bir yerde daha görmüştüm V3 ama emin değilim.Mutlaka öğren hatta öğrenirsen buraya da yaz.

Arkadaşlar v3 os ti korg tr cüneyt ertaç resmî olarak yayınlanmıştır insanlar hazıra konmaya iyice alıştı eskisi gibi meral heycan yok insanlarda bu OS yayınlandığında 7 profosyenel klavyeci beni aradı yükleyemiyoruz diye araştırıp öğrenin ben 2 iş yapıyorum buzamana kadar bir-çok kişiye yardımcı oldum ama artık zamanım yok emek olmadan yemek olmaz son kez burdan tarif ediyorum artık bana sarmayın

V2

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    42.7 KB · Görülen: 229