• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BaTuH & twona77 - Kış Güneşi ((mutlaka dinleyin))

Çok güzel bir çalışma olmuş elinize emeğinize sağlık.

evet keşanlı abi akorları en azından görelim isterim..gerçi biraz kopya çekmek gibi oluyo ama bi kerecik zararı olmaz.çok ii matematik ve bilgi gerekiyo bu akorları bilmek için

Güzel bir çalışma.bence akorlar bu parçaya gitmemiş.daha sade ve orjinale yakın akorlar kullanılabilirdi.(Yanlış zaman )kısmında Dominant akorda bulunman gerekirdi.ama doğaçlama bir çalışma olduğu için farklı ve güzel diyebilirim.birde (Kıyamete kadar kısmında)sadece davul kalmış.diğer partilerde olsa daha hoş olabilirdi.Şan ve Vocader effecti 3lü-5li vokaller gayet başarılı.bu arada Twona Hcm Gw8i satma bence.O sesleri arıyor insan.bende satacaktım vazgeçtim sonra.2-3 kişi alacaktı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada parçanın tonuna dikkat. Bbm.gayet güzel.Batuh madem cover'i bu tondan yaptın.senden Chopin Op.28 Bflat No:16 Prelude çalışmanı istiyorum.

Ekli dosyalar

• Chopın nota ve mp3.rar
    1.2 MB · Görülen: 95
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada parçanın tonuna dikkat. Bbm.gayet güzel.Batuh madem cover'i bu tondan yaptın.senden Chopin Op.28 Bflat No:16 Prelude çalışmanı istiyorum.

Parçayı Bm olarak yaptım ama Tuna abi Bbm minör istedi :)

Chopin çalışacak zaman yok ki :(

Ellerinize ve sesinize sağlık güzel bir çalışma olmuş

çok kaliteli olmuş zevk alarak dinledim

piyasada o kadar çok sanatçıyım diye dolaşan ve albüm çıkaran varki. tuna hocamı dinleseler. :) hocam sesiniz profesyonel çalışmaları hakediyor. ileriki zamanlarda kral tv den kliplerinize izleriz artık :) :)

Altyapı Batuh kardeşimizin özgünlüğünü yansıtıyor..Dimli ve 7'li akorlar parçayı başka bir havaya sokmuş parçayı bildiğimiz için kulak reddediyor gibi ama özgün bir çalışma olması açısından takdire şayan..Twona kardeşim yapılan yorumlar belli..Söylenecek fazla bir şey yok Allah yolunu açık etsin güçlü bir sesin var...