• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Baykal Korg PA3X 128 MB Usb Set Demolar

Cevap: Baykal Korg PA3X 128 MB Usb Set Demolar

hocam paylaşım için teşekkürler..

keman,balaban sesleri şimdiye kadar duyduğum en güzel sesler.. ama 2-4 ritim ve elektro ve bağlama sesleri gerçekten olmamış... elektro-bağlama ve 2-4 misketleri daha dolgun ve oynak olsa güzel set ama piyasadaki çoğu setteki ritimlerden farkı yok bence bu usb deki ritimlerin..

Bana göre eski pa800 usb daha güzeldi. Baykal usb 3x için bana göre yeterli değil. Ritimler çok sıradan farklı ritimler yok. Pa3x için adam akıllı set bir türlü çıkmadı. Yapılan usblerde bekleneni veremedi. Artık herkes emonun yapacağı usb yi bekliyor.

bilgilendirme için teşekkürler,en kısa zamanda alacağım inşaallah

bende çok begendim.gerçekten sesler çok güze.hele keman harika olmuş.

demo sayısı pa800 baykal usb demolarına göre çok az.çoğu ritimlere ve seslere yer verilmemiş.pa800 usb'nin sanki biraz daha gerisinde kalmış gibi gözüküyor...

Sevgili ve kıymetli arkadşlar ben usb aldım usb çok güzel baykal ellerine sağlık

Beğenmedim... keman sesi bu cihaza yakışmıyor. Klasik sample sesler.

yanıtlara devam edelım.

baykal kardesimin eline saglik ben cok begendim.ayrica bu kadar guzel zurna mey ve balaban sesleri baykal kaltesini on plana cikarmis turkiyede muzisyenleri mutlu etmek cok zor 4-5 tane usb yapildi insanlar halen mutsuz ben anlamiyorum gercerkten cok iyi isler cikti meydana herseyide satilan veya paylasilan urunlerden beklemeyelim birazda ustune eklemeler kendi zevklerimize gore bir dizayn ve tonlamayla super isler cikar meydana baykala basarilar dilerim allah yardimcisi olsun.