• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

baykal mı emo usb mi sizce?

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
üstatlarım usb olarak hangisini tercih edersiniz ikisininde demolarını dinledim çok başarılı ve kulağa hoş gelio.baykal usb de başarılı bir çalışma yapmış demolarındaki çiçekdağı ritminden bile anlaşılıo.emo usb ise her ay güncellenior diye biliorum ve ikisinin fiyatları nedir,yardımcı olursanız sevinirim,saygılar...

Cevap: baykal mı emo usb mi sizce?

Yanlış biliyorsunuz , güncelleme olayında bu piyasadaki en iyi USB Baykal ' dır. ( Güncelleme için bahsediyorum )

baykal usb yi canlı dinledim ve kullandım. baykal hoca gerçektende güçlü bir performans sergilemiş. ritimler cd kalitesi gibi tertemiz. buna garanti veririm. seslerde hakeza öyle. ama eksikleri var. ve bunları güncelleme ile tamamlıyor. ama emo usb ye birşey diyemem çünkü dinlemedim. sonuçta adı yeter diye düşünüyorum emo sonuçta. baykal usb yi tavsiye ederim arkadaş.

fikirleriniz ve önerileriniz için şükranlarımı sunuyorum...

sevgili arkadaşlarım öncelikle kimsenini emegini küçümsemedigimi bilmenizi isterim baykal usb yi bir arkadaşım almış onda canlı dinledim eyer dügüncüyseniz hiç tavsiye etmem fiyatıda arkadaşım 350 tl ye aldı bilmiyorum herkesin beyenisi farklıdır ben beyenmedim alma niyeti olan arkadaşlara tavsiyem demoları unutsunlar demolar insanı çok yanıltıyor canlı dinleme imkanları varsa baykal usb yi canlı dinlesinler ve oyle alsınlar bende usb yi dinlemeden önce demolarına baykalın tav olmuştum kesın kararlıydım almaya arkadaşımda canlı dinleyip hatta kullandıktan sonra almaktan vaz geçtim kimsa yanlış anlamasın bu benim yorumum kıisenin emegini küçümsemiyorum ortada büyük bir emek alın teri var dedigim gibi ben beyenmedim benim beklentilerime uymuyor sizi bilemem saygılar

bayakl diyorum nokta koyuyorum.

Sevgili kardeşim Koray Baykal Hocamın setine diyecek yok beyenmediysen o senin kararın unutmaki zevkler ve renkler tartışılmaz sen beyenmeye bilirsin ben aldım gayet güzel yapılmış set BAYKAL HOCANIN SETİ Ayrıca sette olmasını istediğin ritim ve ses olursa sağolsun ne zaman ararsan elinden gelen yardımı yapıyo önemli olan seti almak deyil önemli olan aldıktan sonra olmasını istediğin destek. Bence Bir numara Set BAYKAL SET.