• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

beklenen set çıktı

kadir0071

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar set geliyor öncelikle şunları belirtmek isterim ki samsun da olduğum için çiftetelli fazla çalınmıyor çalınsada playback yapılıyor setin yanında 23 mb boş yer var istediğinizi ekleyebilirsiniz herkesin zevki farklıdır ben zaten ahım şahım bi çiftetelli ritimi bulamadım eğer elinizde başka setlerden varsa onu ekleyebilirsiniz ve bu sette neleri kullandığımı yazıyım sizde sahnede denersiniz:

halaylarda: ''Halay 1 Nuri''
oyun havasında : SULOO MİSKET (bunun üstüne oyun havası ritimi tanıyamadım zaten)
romanlarda : 9/8 TEKNO 6 eğer herkes coştu verin clup 9/8 veya tekno 1- çatla 9/8 devam etsin
popda :my idea
4/4 te : arabik 4;4
slow da benim kullandığım genellikle : ''slow beat''
wahde : VAHDE-NUR! X2

BUNLARLA ÇOK RAHAT DÜĞÜN BİTİRİYORUM HA EĞER EVDE SLOW BATI TARZI İSTİYORSANIZ KESİNLİKLE bestegkhn43 duzenleme.SET 'i tavsiye ederim...

buyrun link:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: beklenen set çıktı

merhaba, link bağlantınız çalışmıyor kontrol edermisiniz.

Linkinizi kontrol edip tekrar yükleyin...

teşekkürlerrrrr

eyvallah kardeşim...
yalnız linki kontrol ederseniz iyi olur...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Seti kendi içinde düzenlemenin kolay bir yolu var mı arkadaşlar. Drum kitlere varyasyonlara vs. Bakıp yapmak her bir ritim için hem uzun zaman alıyor hemde 2 ritim ile set doluyor neredeyse.

link yok .

arkadaşlar sette ufak tefek eksikler var ben kendi zevkime göre değil sen seti tam yap yer olmasada olur diyosanız son bi düzenleme daha yapabilirim

eline sağlık teşekür sağol