• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ben de gw8 ci oluyorum.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 3K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
evet arkadaşlar kısmet olursa anlaştık hafta sonu 1,5 aylık gw8 i almaya gidiyorum.büyük bir aksilik olmazsa.bu alet hakkında gerek sitemizde gerekse elinde bu alet olan müzisyen dostlarımdan hep olumlu referans aldım ve kararımı verdim.tek üzüldüğüm can dostum g-600 ü tekrar kaybetmek olacak.evde yer olsa satmam ama yapacak birşey yok.darısı diğer rolandçıların başına.saygılar.....

Hayırllı olsun. Yenisi gelince eskisinin acısını bir parça unutursun sevgili arkadaşım. Güzel günlerde kullanman dileğiyle, sevgiyle kal.

çok teşekkürler ruhi kardeşim.insanın içi burkuluyor işte.ama biryandan da dediğin gibi yeni bir dost geliyor.onun heyecanı başladı şimdi.saygılar.....

Güle güle kullan abi..Hayırlı olsun..Demolarını bekleriz artık :)

Akor dostum hayirlisi olsun şöle sicak sicak demolar bekliyoruz ... :) doğrusu bende merak ediyorum gw8 i....:)

hayırlı olur inşallah...

çok doğru karar vermişsiniz üstadım

şimdiden hayırlı olsun

darısı benim başıma:D

vallahi kime sorduysam guzel alet dediler bende dusunuyorum bu aleti hayirli olsun dosttum

hayirli ugurlu olsun gule gule kullan.

korktuğum başıma geldi.problem çıktı.ama fazla sürmeyecek,şansım devam ediyor.ilgileriniz için tüm dostlarıma teşekkür ederim.aleti aldığım gün yazacam.böylesi daha ii olur.saygılarımla..