• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bende Bugün Yamaha S650 Aldım ...

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
arkadaşlar bugün oğluma do-re müzikten sıfır s650 aldık.Alet beklentilerimizden çok daha iyi çıktı.Türk paketi de yükleyince alet bomba gibi oldu.Soundları çok kaliteli geliyor kulağa ayrıca a1000 ritimlerinide sorunsuz okuyor.Alet düzenlemeleri bitsin demolarda gelicek bence alet bu paraya çok iyi iş görür.Herkese tavsiye ederim ...

Cevap: Bende Bugün Yamaha S650 Aldım ...

hayirli olsun

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Alet gerçekten parasına göre çok güzel. Alet için ritim çalışmaları zaman zaman yapılırsa daha iyi olacak. A1000 ritimlerini okuyor ancak ritimlerin balansları yüksek ayarlamak lazım. Direkt S650 için yazılan ritimler daha iyi olacak. Belki a2000 gibi bu alet için de çalışmalar yapılır. Zaman gösterecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayirli olsun gule gule kullanin...

yorum yazan arkadaşlara teşekkürler ...

alete paket yükleyince bile çok rahat program götürecek düzeye geliyor ....

Bu cihazı kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak cihazla ilgili demolar paylaşabilirmisiniz.Ayrıca kullanım il eilgili biraz bilgi verirmisiniz.Rica ediyorum

kardeşim kullanımı pratik 8 tane rgt grupları var ama toplamda 64 tane oralara istediğin ritim sesleri koyup kaydediyorsun düğünde rgt 2 de çiftetelli ritimi ile sax sesi var hemen basınca o ses ile ritime geçiyor pratik alet ayrıca koma kayması filanda yok ...

Bu cihazı kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak cihazla ilgili demolar paylaşabilirmisiniz.Ayrıca kullanım il eilgili biraz bilgi verirmisiniz.Rica ediyorum

Benim forumda demo bölüme koyduğum 2 adet PSR-S650 demosu var. Fırsat buldukça hazırlayacağım. Alet fiyatına göre gayet başarılı. Zamanla daha iyi bit konuma geleceğini umuyorum. Kullanımı çok zor değil. Oldukça pratik. Çok güzel sesler ve ritimler var.

kardeşim kullanımı pratik 8 tane rgt grupları var ama toplamda 64 tane oralara istediğin ritim sesleri koyup kaydediyorsun düğünde rgt 2 de çiftetelli ritimi ile sax sesi var hemen basınca o ses ile ritime geçiyor pratik alet ayrıca koma kayması filanda yok ...

Alette koma kayması yok. Rahatlıkla sahne yapabilir. Bu aletin ritim desteğine ihtiyacı var. A1000 ritimlerini okuyor ancak balans sorunu var. Yankılı geliyor.