• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bende Pa800 lüyüm artık seco_35 :)

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
geçiçi bir süre org alana kadar bi abimiz saolsun orgu verdi kullanmalık trakya müzüşk tmy seti kullanıcam demoları yaparım 800 le 3 hafta olcak org çalmıyom heycanlıyım :D

Cevap: Bende Pa800 lüyüm artık seco_35 :)

Güle güle kullan, hayırlı olsun. :)
Ondan set araştırması yapıyordun demmek. Tekrar, güle güle kullan ;)

şöyle abi ben solist bi abile çalışıyorum orga kadar bütün tesisat ondan ben bi gidiyom çalıyom ona :D çalma yok onda on numara ses var ama bende satttım orgu alana kadar sende dursun nasıl olsa sen çalıyon düğünde dedi alışırsın hem pa800 e bende bugün nasip olursa alcam 10 gibi bakalım pa600 çıksın karar vercem bende alcam olmadı pa800 :D

sercan kardeşim hevesin çok güzel .müziğe ve klavyelere çok meraklısın . bu ilgini müzikle ilgili bir eğitim almaya yönlendirmelisin. eğitim alarak isteğin yerlere çok güzel sekilde gelebilirsin

saolasın abi keşke imkanım olsa müziğe küçük yaştan beri merakım var ama 1.5 sene önce albildim org 1.5 senede buralara kadar geldim işte imkanımm olursa alıcam benim ses kötü abi sesimi açmam lazım teşekkürler abi

Yeni orgunu alincaya kadar gule gule kullan kardesim ;)

yap bakalim demolar, dinleyelim seni ;)

saolun abilerim daha alışamadım ritimlre tonlar on numara yanlız :D

Pa 800 e alışınca vermek istemezsin :) 3 haftada olsa güle güle kullan kardeşim yeni alacağın orgda hayırlı olsun şimdiden.

Albayrak modern seti yükle kardeşim; ve kendine göre editle. Emin ol orgu daha çok seveceksin..