• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bende Pa800 lüyüm artık seco_35 :)

Cevap: Bende Pa800 lüyüm artık seco_35 :)

üzrinde set var nasıl yüklücem yheni bi set

Şu tuşlara sırayla bas. SOUND - RECORD. Sonra karşına gelen menüde ekranın sağ üst köşesinde menü tırnağı var. ona bas. Sonra DELETE - ALL SAMPLES DRUM SAMPLES gibi bişey yazıyor onu seç. Azcık bekleciksin işlemi. Ram bellek silinmiş olucak.
Sonra EXİT de çık.
Şimdi seti yüklemek için , MEDIA tuşuna bas. load de. USB belleğindeki seti bul. LOAD bas. 10-15 dakikada yüklicektir seti. orgu kapat aç o kadar

Moderatör tarafında düzenlendi:

kardeşim güle güle kullan.sannediyorum ki sende pa600'ü bekliyorsun. o zamana kadar pa800'ün güzelliklerini yaşaman dileği ile,sağlıcakla kal...

Albayrak modern seti yükle kardeşim; ve kendine göre editle. Emin ol orgu daha çok seveceksin..

teşekkürler sitedeki adminimizin paylaştığı seti yüklemek istiyrum çekiniyorum tam çözemedim alet, nasıl yüklicem bakalım :D

kardeşim güle güle kullan.sannediyorum ki sende pa600'ü bekliyorsun. o zamana kadar pa800'ün güzelliklerini yaşaman dileği ile,sağlıcakla kal...

aynen öyle abi saolasın

Şu tuşlara sırayla bas. SOUND - RECORD. Sonra karşına gelen menüde ekranın sağ üst köşesinde menü tırnağı var. ona bas. Sonra DELETE - ALL SAMPLES DRUM SAMPLES gibi bişey yazıyor onu seç. Azcık bekleciksin işlemi. Ram bellek silinmiş olucak.
Sonra EXİT de çık.
Şimdi seti yüklemek için , MEDIA tuşuna bas. load de. USB belleğindeki seti bul. LOAD bas. 10-15 dakikada yüklicektir seti. orgu kapat aç o kadar

korkuyorum alet emanet bi problem çıkmaz dimi elimdeki set 67 mb

setin dosyasını bilgisayarda aç. içinde PCM yazan klasör var. o klasörün boyutu 64 mb ten fazla değilse. yükle seti hiçbişey olmaz kardeş

teşekkürler gerek kalmadı üzerindeki ritimleri düzenledim 1 ay bende bakalım aleti tonları on numara :D