• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Beni Anlama(Sıla Dizisi Müziklerinden) by_ChordSolo

bu parçayı tarkan söylemişti çok üzel bir şarkıdır. emeğine sağlık bahadır güzel olmuş...

tarkan'ın çok sevdiğim bu zor şarkısının altyapısını hazırlamak ve de yorumlamak gerçektende yürek ister. sende herşeyiyle yine harika bir iş çıkarmışsın abi. eline emeğine sağlık.

güncel parça şeçmişsiniz..bilmememe ragmen melodi hoşuma gitti... sağolun.....

Çok güzel bir çalışma olmuş. Eline sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

Bahadır hocam alt yapı olarak süper olmuş birde pianolar reel time demişsin tebrik ederim, tonlama ile ilgili hiç sorun yok bence sadece vokale biraz reverb gerekiyo gibi. Parça çok kazık olduğu içinde detoneler mevcut :D.

Teşekkürler süper çalışma.

evt zor bir parça doğal olarak detone yerler var ama bence tatlı bir detone gibi
kritik'siz olmaz :) şan volümde bi patlama var sanki şan da compressör kullanılmamış gibi , emeğine sağlık , iyi çalışmalar ......

evt zor bir parça doğal olarak detone yerler var ama bence tatlı bir detone gibi
kritik'siz olmaz :) şan volümde bi patlama var sanki şan da compressör kullanılmamış gibi , emeğine sağlık , iyi çalışmalar ......

hocam one minute yahu:D!
compressor açık,gate açık,limite açık...
output 5.0...
hadi buyrun...:)

attachment.php

Ekli dosyalar

• c5.jpg
    c5.jpg
    190.6 KB · Görülen: 210
bahadır abi ellerine ağzına sağlık yahu. dünden beri hala dinliyorum. bir daha yazayım dedim :)

oooo. abi şimdi dinledim ve büyük keyif aldım. diğer konuyada yorumumu belirtiyorum. selamlar.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri