• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Benim gw8 i merak edenler linke tikla dinle

Cevap: Benim gw8 i merak edenler linke tikla dinle

Demo yok arkadaşım...

Hocam merhaba bende bir ara gw8 kullanıyordum.Su an gw8 in klasmanında bir cihaz yok bu fiyatlara.Roland FA-06 var ama oda hiç tutulmadı.Aynı GW8 gibi Synth&worksitation karışımı bir cihaz.Ben cubase kullanıyorum stüdyom var.ama ritimli klavye ihtiyacı duyuyorum bana karalama defteri lazım aslında.kararsız kaldım.bu karalama defteri için GW8 E Mİ DÖNSEM YOKSA BK5 Mİ ALSAM.bk5 te 16 kanala senquencer yok gw8 de var.FA-06 DA DA VAR AMA O ÇOK PAHALI.BK5 TE SENQUENCER YOK AMA ÜST ÜSTE AUDİO KAYIT İMKANI VERİYOR ASLINDA SENQUENCER GİBİ.AMA GW8 DE EKRANDA TÜM KANALLRA CIKIYOR.STEP BY STEP KAYIT VAR.NE YAPMALIYIM?

Yazınızı yeni gördüm. Konunuz karışık. Ne söyleyeceğimi şaşırdım.

Hocam merhaba bende bir ara gw8 kullanıyordum.Su an gw8 in klasmanında bir cihaz yok bu fiyatlara.Roland FA-06 var ama oda hiç tutulmadı.Aynı GW8 gibi Synth&worksitation karışımı bir cihaz.Ben cubase kullanıyorum stüdyom var.ama ritimli klavye ihtiyacı duyuyorum bana karalama defteri lazım aslında.kararsız kaldım.bu karalama defteri için GW8 E Mİ DÖNSEM YOKSA BK5 Mİ ALSAM.bk5 te 16 kanala senquencer yok gw8 de var.FA-06 DA DA VAR AMA O ÇOK PAHALI.BK5 TE SENQUENCER YOK AMA ÜST ÜSTE AUDİO KAYIT İMKANI VERİYOR ASLINDA SENQUENCER GİBİ.AMA GW8 DE EKRANDA TÜM KANALLRA CIKIYOR.STEP BY STEP KAYIT VAR.NE YAPMALIYIM?

Ne istediğinizi anladım...
Bana da benzer bir karalama defteri lazımdı...
Epey süre mikroarranger kullandım...
Sıkıldım sattım...
Şimdi GW8 kullanıyorum bu amaçla...
İyi bir tercih olur, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz...

Ch.

saygı deger arkadaşım yorumlarınıza saygım sonsuz ama dewmişsin ki batı kit diye arasında dabruka yani oryantal kit var ve baterisi çekimden kalitesiz demişsin düğün de kimse oynamaz ben bu orla çalıyorum günleri ama burda demomu agır versionda çaldım ve daha iyi anlaşılsın diye bildiğin macun dediğin yere gelelim bu sesleri bire bir pa800 ve m3 kulagımdan üretiyorum varsa benim seslerim gibi olan ses göster roland da çok merak ediyorum bu beğenmediğiniz salladıgınız orla ben düğün çalıyorum herşey kendi çabalarımla saygılar demo soran arkadaşım link e tıklarsan facebook üzerinden dinleyebilirsin ve ayrıca daha duygulu çalmak isterdim ama (pichbend) sorunum var bilginize

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri