• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BestemGold.set Tanıtım demoları

Cevap: BestemGold.set Tanıtım demoları

set bitmek üzere arkadaşlar ,biliyorum merak ediyorsunuz ama az daha sabır.

evet set için harcadığın emeklere değmiş. eline sağlık . demolar gayet güzel. setinizi komple olarak nereden indirebilirim. yeni sayılırım ve korg 500 tr var

evet set için harcadığın emeklere değmiş. eline sağlık . demolar gayet güzel. setinizi komple olarak nereden indirebilirim. yeni sayılırım ve korg 500 tr var

set pa600 -900 için üstadım pa500 okumaz ,sisteme zarar verirsiniz sakın yüklemeyin.

teşekkürler

Üstad Bestem Gold set harika sadece Bulgar Göçmen ritim ( Köçek ) Eleno Mome, Horo vs introlu ririmleri eksik onun dışında zaten şu an kullandığım set bestem gold set, ellerinize sağlık emeğinize sağlık Allah razı olsun

elerinize sğlık ben uzun zmandır bu seti kulanıyorum pa900 de seti 170 mb çıkardım ortaya olağan üstü bi set çıktı sizlere haksızlık olmasın diye kimseyle paylaşmadım eğer izin verirseniz alt yapısı sizizn sonçta paylaşa bilirim bu arada yeni seti indiriyorum yeni ritim ve sesleri merak ediyorum

setin bazı sesleri güzel elinize sağlık ama
ritimler o kadar iyi değil
pad ler iyi değil ve çok az sayıda kullanılabilir pad var çoğu bozuk ayarlanması gerekiyor
sts ler de aynı şekilde ayarlanması lazım
ama setinizden birkaç ses aldım. emeğinize sağlık. teşekkürler.