• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BestemGold.Set İndir

okan09

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa600 Bateri Bağlama

Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar,Sizlere söz verdiğim üzere seti paylaşıyorum,aslında biraz daha işi vardı ve sizlere Cumartesi için söz vermiştim ama bu hafta işi olan arkadaşlar belki beğenip kullanırlar diye düşünüp paylaşayım dedim,sadece ritmlerin bazı balans ayarları kaldı,Favorileri Önceki bestem setteki gibi adlandırırsınız daha sonra detaylı bi şekilde yazarım,herkeze sevgiler saygılar....

Merak edenler için demolar eklenmiştir
4 telli
Arap kaval
2-4 edit
elektro bağlama
Gitar(ceniz coşkuner tarzı)
kanka
m3 elektro
ulus cebeci
Sax(swiç bir ve swiç 2 ye bas)
lead sesler arabesk için
klarnet e 40 ve tavır klarnet
Ağır roman
roman 2
roman3
roman4
roman5
roman6
şeyhşamil

hadi sen git işine
azeri

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: BestemGold.Set İndir

okan ustam tesekür ederim paylasim ve emeklerin icin

saygilarimla

teşekkürler hocam

iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

tesekür ederim paylasim ve emeklerin icin

okan ustad set pa600 mu pa800 mu

set pa600 setidir arkadaşlar...

ben biraz önce kisaca denedim icinde cok sayida 2/4 var set cok iyi biraz düzelmeler olacak tabiki ayrica hazir sarki alt yapilarida cok sayida bence güzel bir set simdilik ben kusur bulamadim
emeklerinden dolayi tekrardan tesekür ederim

saygilarimla

ben biraz önce kisaca denedim icinde cok sayida 2/4 var set cok iyi biraz düzelmeler olacak tabiki ayrica hazir sarki alt yapilarida cok sayida bence güzel bir set simdilik ben kusur bulamadim
emeklerinden dolayi tekrardan tesekür ederim

saygilarimla

güle güle kullan ertan hocam,dediğin gibi elbet ki eksikler vardır ,sete bir çok 2-4 pop ve roman ritmleri ekledim hatta bir kaç slow ve değişik ritmlerden,malum korgda en büyük sıkıntı ritm yazan üstadların kendi drums ve perclerinin kullanmaları hatta bir ritmde 5 ve üzeri drums ve perc değiştirildiğini gördüm,bu sette bazı ritmlerin sonunda EDT yazanlar Bestem ve ozan yazanlar ın çoğu karma oldu şöyle ki percleri ve drumsları çalışmayanları çalışanlarla yer değiştirdim ortayada güzel bişeyler çıktı gibi,zaten çok tambırtumbur ritmleri pek sevmiyorum ,inşallah işinize yarar,saygılar...

emek ve paylaşım için teşekkürler arkadaşım ellerinize sağlık şuan indiriyorum deneyip görüşlerimi paylaşacağım.