• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BestemGold2.SET pA600

Cevap: BestemGold2.SET pA600

kardeşim sen kimseye aldırma gerçekten emeğine sağlık beğenmeyen kullanmasın zorla mı kullandırıyoruz paylaşım için teşekkürler

Ustam Ellerine sağlık,
Bütün setlerini yükledim / kullandım her yeni çıkardığin set bir öncekinden daha iyi.
Ben Amatörüm evde çalıyorum veya çalmaya çalışıyorum. ;-)

Emeğin için Hakkını Helal et.
Tekrar Ellerine Saglik

kardeşim sen kimseye aldırma gerçekten emeğine sağlık beğenmeyen kullanmasın zorla mı kullandırıyoruz paylaşım için teşekkürler
çok sağol üstadım güle güle kullan.

bir kaç kelime etmeden geçemeyeceğim öncelikle herkeze selamun aleykum arkadaşlar,bu set Bestemgold setin son seti olacaktı ama düşündüm ki hala ritm alabilecek yer var ve bu yerleride doldurup az daha ince ayarla bestemgold3.seti de az bir zaman sonra paylaşacağım,bazı insanlar ne istiyorda aradığını bulamıyor anlamış değilim ,sanki yazdıklarımı ben yaşamamışım gibi birde yalancı durumuna düşürüyorlar insanı,yav kardeşim sen benim yazdıklarımı okursan zaten tabanını altını üstünü yazmışım ne olduğunu Uk set üstüne ilaveler yapılmış diye ve bir sürü düzenleme yapılmış diye yazmışım sen ne bekliyorsun ki PA4X soundu bekliyorsan valla bunu yapmak benim haddime değil,ayrıca kaç tane ritm kullanıyorsun? bir düğünde veya programda ? indiridiğin setlere laf atacağına afedersin ama tapanı biraz sık eksiklerinide veya senin için olmazssa olmaz kısımlarınıda kendin ayarla,veya ben bu tip insanlardan da şöyle şüphe duyarım kendisi PARALI usb satmanın derdindedir ondan böyle yorum yazıyordur diye düşünüyor insan ,çok uzattım kusura bakmayın amacım sadece yardımcı olmak herkeze saygılar.

paylaşım için teşekkürler. helal olsun sana bide üşenmeyip demolarda eklemişsin tekrar çok teşekkür ederim emeğe saygı.ALLAH razı olsun .

teşekkürler

cok tesekurler gercekten harıka saund cok temiz sesler cok guzel olmus hocam elinize saglık sizin gibi ustalar daima olması gerekiyor

SAYIN ÜSTADIM
TÜM EMEKLERİNİZ İÇİN CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER.
SAYGILARIMLA

Okan kardesim,sen bunlari kaile bile alma,herzaman boyle dallamalar cikiyor yapacak birsey yok,5 bin tl verip aleti alirlar,ama ucretli setlere bes kurus vermezler vermedikleri gibi bizim gibi bir seyler yapip paylastigimizdada koca agizlilik yaparlar.Bende kendi derledigim pa600 seti paylasmistim banada bir suru sacma sapan seyler yazdilar,o gunden beri hicbirsey paylasmiyorum,neyse basarilarin daim olsun,set icin tesekkurler...