• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bi alo de md fth

Tyros Fatih

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
cetinozben.wix.com
Enst.
Yok

ozelden bı kac arkadasım dunen okdugum sarkının muzıgını ıstemıslerdı ben onu dırek hucum kayıt caslmıstım ama bugun sadece muzıgını yenıden calmaya calıstım sahnede kullanıcak arkadasllara gelsın

bu arada bı sıkıntım var
bugun tyros klavyenın tusları bıraz kırlenmıstı..bende sıvı oda sıpreyı ıle sıldım sanırım tam ii kurutmadan bırakmısım tuslarda bıraz leke kaldı bunları nasıl cıkarabılırım yardımcı olabılcek arkadaslara sımdıden tsk edıyorumm..fth

paylasim icin tesekkurler ayni oda spreyini tekrar kullanip bu sefer iyi kurulasan belki cikar lekeler. yada kolonya ilede silebilirsin.tabi senin oda spreyin nasil birsey bilmiyorum belki icinde zarar verecek maddeler olabilir sen en iyisi kolonyayi once dene.. kolay gelsin.

Cevap: bi alo de md fth

Sırke bır cok lekeyı cıkarır ve bıldıgım kadarıyla kullandıgın yere hasar vermez. Cıkmazsa sırkeyı cok az tuzla karıstırıp dene.
Bence ıcınde kımyasal madde ve alkol olan seyler kullanma.

bu guzel deney denklemı ıcın tsk ederım...ama bısey anlamadım bırazda turk dılı ve edebıyatından soz ederek anlatsanız ne demek ıstedınızı sayın hocam ??

çok tşk ederim üstad