• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir Avuç Kömür İçin Bir Ömür Verenlere

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 3K

okan09

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa600 Bateri Bağlama
Başımız sağolsun,yine bedavadan harcanan canlar sönen ocaklar ve tekrar 3-5 gün konuşulup kapanıp gidecek hayatı ucuz gören kafalar,herşeyde beğenmediğimiz şu ÇİN varya maden ocaklarında bizden kat kat üstün,somalı biri facede yazmış vefat edenlerin sayısı 700 kusur biz biliyoruz ama gizliyorlar diye,ğlamamak mümkün değil.

Cevap: Bir Avuç Kömür İçin Bir Ömür Verenlere

Bedavadan... Işte bu lafın kapsamı dahada netleşti artık. Vekil önergesini okurken arkada sohbet eden ve onergeyi dahi dinlemeyen, oylama sırasında ise RET için elini kaldıran Başbakan Yardımcısı ve Bakanlar , bu BEDAVA lafının altını doldurdular.

Allah, bu sorumluluğu affetmez. Allah'ı Kandıramazsınız onunla pazarlık edemezsiniz. Sorumluluktan bu dünyada kalabilirsiniz ama öteki dünyada kaçamazsınız. Vicdan olsa intihar etmeniz lazım sorumsuz sorumlular...

ölenlere baş sağlığı diliyorum enerji bakanı olmak üzere birçok bakan ve sorumluların istifa etmesi gerekir iş kazalarında 1.sıradayız vicdan yokki azabını çeksinler

Yazık ki ölen öldüğü ile kalacak....geride kalan ailelerin düştüğü ateş ise hiç sönmeyecek...olan onlara oldu...yazık ki ne yazık...insan olmaktan utanır oldım....Allah ölenlere rahmet,ailelerine sabır versin...nur içinde yatsınlar...

kelimeler boğazıma düğümleniyor gerçekten neyazcagımı bile bilmiyorum ölenlere cenabı haktan gani gani rahmet dilerim kalan lara sabırlar yaralılara acil şifalar diliyorum yer altında kurtarılmayı bekleyenler içinde allahtan dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar

ne yazıkki ülkemizde insan canı çok değersiz görülüyor.bu yüzden işverenler çalışanına önemsiz varlık gözüyle bakıyor.patronlar için kazandığı para yada kazanacağı ünvan daha önemli ve daha değerli.devlet için ise işsizliği azatmak.evet bir devletin işsizliği düşürme çabasını takdirle karşılarım.ama böyle geçici çözümlerle,patronları var sayıp çalışanı yok saymayla,her şeyi işverenin istediği gibi yapmakla,masum insanların canlarını kaybetmesiyle,ocaklara ateş düşmesiyle olmaz.tamam kabul ediyorum,rabbimin her kuluna biçtiği bir ömür var.sıramız gelince rabbimin emanetini teslim edeceğiz.bu demek değilki,bazı şeyler için önlem almayalım.kul elinden geleni yapar tevekkül eder,gerisini rabbim bilir.güney korede gemi faciasında başbakan istifa etmişti.bizde bu olay 3-4 gün konuşulup hiçbirşey olmamış gibi kapanacak ve herkez yine dünya hayatına kendini kaptıracak,içindeki dünya hırsıyla kazanacağı paralara ve ünvana sarılacak,ocakları sönmüş canım kardeşlerim acılarıyla ve dünya hayatının zorluklarıyla boğuşup gidecek.bende işçiyim,iş hayatını zorluklarını bilirim.bu ülkeden hiç umudum yok,tek umudum ve tek dayanağım rabbim.rabbim hepimize merhamet etsin.ölen kardeşlerimin mekanı cennet olsun.rabbim ailelerine sabır versin.ne diyebilirim elimden hiçbirşey gelmiyor.

Allah gidenlere rahmet, geri kalanlara sabır ihsan eylesin, zor bir durum gerçekten insan ne diyeceğini ne yazacağını bilemiyor.

Acıya siyaseti politikayi bulastirmayin.basimiz saolsun.acimiz cok büyük. Allah ölenlere rahmet ailelerine sabır versin.
ICERIDE 245 SEHIT VAR
DISARDA 76 MILYON YARALI
ALLAH BIR DAHA BÖYLE ACILAR YASATMASIN CUMLEMIZE TURKIYEMIZE

Allah sabır versin, başımız saolsun...

çok şeyler yazardım ama boş ver ölenlere Allah rahmet eylesin kalanlarada sabıtlar versin dün geceden beri tv izliyorum içim yandı

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri