• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bir org tercih edin

memleket_30

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Değerli piyanist arkadaşlar!!!

Org merakım yeni başladı kendimce bazen arkadaşın orgundan kullanıyorum ama kendime yeni bir cihaz almak istiyorum.fakat tahmin ettiğiniz gibi hiç bir org hakkında bilgi sahibi değilim.yeni öğrenenler için bir cihaz arıyorum fazlada pahalı olmasın am açinde koması felan olsun anlayacağınız yarı profesyonel biri olarak istiyorum.tercih ettiğiniz bir cihaz varmı acaba..?
yardımlarınız için şimdiden tşkler.

kenan

Cevap: bir org tercih edin

Değerli piyanist arkadaşlar!!!

Org merakım yeni başladı kendimce bazen arkadaşın orgundan kullanıyorum ama kendime yeni bir cihaz almak istiyorum.fakat tahmin ettiğiniz gibi hiç bir org hakkında bilgi sahibi değilim.yeni öğrenenler için bir cihaz arıyorum fazlada pahalı olmasın am açinde koması felan olsun anlayacağınız yarı profesyonel biri olarak istiyorum.tercih ettiğiniz bir cihaz varmı acaba..?
yardımlarınız için şimdiden tşkler.

kenan

korg is serisi ile başlayabilirsiniz

fiyat aralığı yazın yardımcı oluruz:)

yamaha s650 yamaha a1000 ketron xd9 16mb farsfisa g7 bu cihazları arastır fiyatlarda yardımcı oluruz.

İkinci ellerle uğraşma biraz daha sabret ve pa600QT al derim pişman olmazsın.Bende ilk klavyeme pa55 ile başlamıştım ve sıfır almıştım.Her kafadan bir ses geldi çin malı yok bimem ne ben bu cihazı 3 sene kullandım sattığımda bir tane siviç arızası bile yoktu.Ozaman 2250 tl almıştım 2000 tl yede 2. el olark satım.Diyeceğim oki pa600 de ucuz olacağı söyleniyor yani 2500tl civarı gibi.İkinci el klavyelere 1000-1500 vereceğine aslanlar gibi sıfır al rahatına bak banada bol bol dua edersin.Selam ve dua ile kardeşim.

a300trv2 en ucuzu bu

merak düzeyindeysen fazla para vermene gerek yok yamaha A 300 tr cihazı var sıfırıda ikinci elide uygun. komalı ve özellikli cihaz alırsan işin rengi değişir çok özellikli cihaz merakı yeteneğe çevirmende dezavantaj olabilir. kısa zamanda pes ettirir.

adam daha yeni başlıyor beyler yapmayın. pa600 alsa içinde kaybolur yahu.. a300tr den başla kardeşim sen usta sözü dinle

Arkadaşlar konuyu neden iki yönlü düşünmüyoruz.
1.Müzikal olarak öğrenme
2.Sistem olarak öğrenme
Bu arkadaş klavye çalmayı öğrenecekse ne fark eder markası fiyatı ve öğrenmeye başlayınca hem çalacak hemde tekniğini araştıracak.Sistem olarakta neden son teknolojiyi öğrenmesin.Sitemizde her şey mevcu ritm yazmadan tutunda format atmaya kadar her şey var.Artık internet çağı bütün bilgi bir tıkla bitiyor.İkinci elin birde zararı var kime satacak.Ama güncel bir klavye olursa hem kendine yeter hemde satarken zarar etmez.
Yani artık küçücük çocuklar bile pc lere format atıyor yüklüyor siliyor altından girip üstünden çıkıyorlar.Bende klavyemi pa800 ü bu siteden öğrendim konuları takip ederek.Onun için bence arkadaş bunları iyice düşünsün de alsın yazık 100 lira 100 lira bu devirde.Hem sanatını daha rahat geliştirir güzel bir klavye ile
Tabi bunlar benim görüş ve düşüncelerim.Allah ne hayırlısı ise onu nasip etsin kardeşimize.Selam ve dua ile.

Kardeşim fiyat aralığın neyse ona göre bir marka model verecem

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri