• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bir sorum olucaktı

Betmen35

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhabalar yamaha or 700 ile ilgili bir sorum olucaktı şimdi ben herhangi bir ritmi açıyorum
bpm olarak diyelimki 95'e ayarlıyorum ondan sonra şarkıyı çalarken diğer bölümlerde farklı seslerin çıkması için one touch settting bölümüne basıyorum tabi farklı sesler ile çalıyor ama sonra tekrardan 3 tuşuna basınca(yani registiation memory kısmında kayıtlı olan) ritmin bpmi birden değişiyor one toch settingden registiriation memory bölümüne atladığımız zaman ritmin bpminin değişmemesi için ne yapmamız lazım bilen birisi varsa gösterebilirmi acaba ben okadar kaydettim olmadı yine aynı oluyor bir yardım ederseniz sevinirim

Cevap: bir sorum olucaktı

Bir ritim ile ilgili ots dahil bütün ayarları tempo volüm sesler efektle v.s yapın ve memori tuşuna bastığınızda açılan sayfada kutucuklar var hangilerinin çağrılacağını işaretleyin ve kaydedin hepsi bu.

Cevap: bir sorum olucaktı

Bir ritim ile ilgili ots dahil bütün ayarları tempo volüm sesler efektle v.s yapın ve memori tuşuna bastığınızda açılan sayfada kutucuklar var hangilerinin çağrılacağını işaretleyin ve kaydedin hepsi bu.
teşekkür ederim yaptım tempo kutucundaki işareti kaldırmak gerekiyormuş