• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir üst seviye için tavsiye

• Konbuyu başlatan akman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 25
  • Görülen : 5K
Cevap: Bir üst seviye için tavsiye

Gerçek müzik yapmak istiyorsan korgdan uzak dur metalik soundlara sahip aletlerdir.. millet nesini seviyor anlamıyorum. ama kullanımı kolay olsun güncel set olsun benim idolüm taylan dersen o zaman korg alabilirsin o kalitede müziğe korg yakışır:)

Gerçek müzik yapmak istiyorsan korgdan uzak dur metalik soundlara sahip aletlerdir.. millet nesini seviyor anlamıyorum. ama kullanımı kolay olsun güncel set olsun benim idolüm taylan dersen o zaman korg alabilirsin o kalitede müziğe korg yakışır:)

peki sizin kullandığınız Roland'lar hakkında ne düşünüyorsunuz?

gw8 den ses almak için sanırım hoparlöre bağlamamz gerekiyor?

Valla Roland Gw8 çok ideal bir klavye. Roland ile başladıysan rolandla devam et hocam.

peki sizin kullandığınız Roland'lar hakkında ne düşünüyorsunuz?

gw8 den ses almak için sanırım hoparlöre bağlamamz gerekiyor?

batı müziğinde rolandin üzerine tanımam yoktur da zaten. sound kalitesi ve tonları mükemmeldir roland marka bir cihazın yanında korg soundundan bahsetmek herhalde dünyanın en aptalca seyi olur. yamahada aynı şekilde kaliteli sound sahibi bir markadir. gw 8 hoparlörsüz alettir bu arada. basit bir 2+1 ses sistemi kullanarak çalabilirsin ama

batı müziğinde rolandin üzerine tanımam yoktur da zaten. sound kalitesi ve tonları mükemmeldir roland marka bir cihazın yanında korg soundundan bahsetmek herhalde dünyanın en aptalca seyi olur. yamahada aynı şekilde kaliteli sound sahibi bir markadir. gw 8 hoparlörsüz alettir bu arada. basit bir 2+1 ses sistemi kullanarak çalabilirsin ama

şakamı yapıyosun insanlar boşunamı 12 yıldır pa80 le ekmek yiyor bugün ümit besen hala pa80le ekmek yiyor her 10kişiden 8i korg un serilerini kullanıyo yamaha tyross bile korg tan çeviriyo sample ları

şakamı yapıyosun insanlar boşunamı 12 yıldır pa80 le ekmek yiyor bugün ümit besen hala pa80le ekmek yiyor her 10kişiden 8i korg un serilerini kullanıyo yamaha tyross bile korg tan çeviriyo sample ları

yoo şaka falan yapmıyorum gerçekleri söylüyorum ümit besen tyros kullanıyor şu an bildiğim kadarıyla. taylan tarzı müzik yapmak müzik yapmak ise korg serileri yakışır o kalitede müziğe Ondan çok kullanılıyor

yoo şaka falan yapmıyorum gerçekleri söylüyorum ümit besen tyros kullanıyor şu an bildiğim kadarıyla. taylan tarzı müzik yapmak müzik yapmak ise korg serileri yakışır o kalitede müziğe Ondan çok kullanılıyor

ümit besen şuan ne kullanıyor bilmiyorum ama pa 80 uzun yıllar kullandı artı korg modelleri kalitesiz olsa türkiyede neden en çok tutulan korg modelleri olsun ki var bişey ki herkes korg kullanıyor memnun olmasalar alırlarmı bukadar insan sadece taylan müziği yapmak için mi alıyor korgu

Roland Serileri Şuan Korg Serilerinin yanında Oyuncak Org olarak kalıyır bence. Kulakvar nizam var bence roland serileri korg serilerinin yanından geçemez.

Roland Serileri Şuan Korg Serilerinin yanında Oyuncak Org olarak kalıyır bence. Kulakvar nizam var bence roland serileri korg serilerinin yanından geçemez.

sizinle tartışmaya girmeyecem ama oyuncak falan diye yorumlarda bulunma. bi sende var kulak bizde yok korgda sound mu var ya Allah'ını seversen? korg sound kalitesi olarak ve tonlarda geride niye kabul etmiyorsun bunu. evet kulak var nizam var metalik sounda sahip alet. resmen kulak tırmaliyor

Düğün için evet.Ama Batı müziğinde Roland on numara.En büyük artısı da tesisat seçmemesi.