• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir zamanlar BK-5 e destek vardı ama bir zamanlar..

musti016

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5 OR
Bir zamanlar BK-5 e destek vardı ama bir zamanlar.. Ama şimdi ne yeni ritimler var ne de yeni sesler :(

Cevap: Bir zamanlar BK-5 e destek vardı ama bir zamanlar..

Aslında olup olmamasından çok, firmanın bu konuda bir açıklama yapmaması ilginç....

aynen arkadaşlar hepinize katılıyorum ritim var ama yeterli değil bence hala eksikleri var gümbür gümbür bi 3-4 lük velveleli
6-8 ler bence yok

Yani satana kadar mı bu işler.Çok mu zor yeni ritimler yazması yeni sesler yapılması..

değerli roland türkiye ritim çalışmarının devam etmesini istiyoruz aydan aya olmasada en azından arada yeni ritimler bekliyoruz roland bk-5 or yi unutmayalım lütfen roland gw8 gibi olmasın sonu

Herşeyin bir sonu vardır...

Herşeyin bir sonu vardır...

Hocam kesinlikle haklısınız....Fakat bunun bir şekilde açıklanması gerek...Bu cihaz henüz satışta olan bir cihaz.Yarın satın almak isteyen birisi, resmi sayfasından incelediğinde cihazın desteklendiğini görecek ve satın alacak.Peki sonra....!

şimdi söylediğim yanlış anlaşılmasın ama i 30 ,pa 80 ile kendımız birseyler yapmaya çalışıyoruz ..ve teknoloji olarak bk 5 ten geride en azından disketli ve hafızası daha kısıtlı usb girişi takılsa bıle aynı işlevlere sahıb olmayacak ...
bence bellı bır destek verıldıkten sonra kesilmiş olması okadar vasat bir durum degil .. kendımızde birşeyler yapabılırız .asıl benım görüşüm hazır olanın bır sure sonra bıktırdıgı

arkadaşlar geçen bir videoyaya yorum yapmıştım rolandın cevabı aşağıda olduğu gibi yeni çıkacak olan modele yoğunlaşmışlar malesef bk-5 ile çalışma yokmuş olmayacakmış 2. cevabıma yanıt gelmedi..

seymen_16--- 2 gün önce
yeni ritim ve sesler ile çalışma varmıdır çok uzun süredir ritim yayınlanmıyor merakla bekliyoruz özellikle e40 taki klarnet ve sax sesi
Yanıtla ·

Roland TR 2 gün önce
+seymen_16 BK-5 OR yaklaşık olarak 4 yıl önce çıkmış bir modelimizdir. Çıktığı günden bu senenin Temmuz ayına kadar yaklaşık olarak dört buçuk yıldır her ay aralıksız olarak ritim ve performans sesleri için ücretsiz paylaşımlar yaptık. Toplamda 300 adete yakın ritim paylaşımımız olmuştur. Artık yeni modelimiz olan E-A7 üzerine çalışmalarımız başlamıştır. Bu nedenle BK-5 OR için şu an yapılacak bir çalışmamız gözükmemektedir. Bilgilerinize...
Yanıtla ·

seymen_16--- 2 gün önce
Anladim ilginiz icin tesekkur ederim ancak cihazin sifiri satilmaktadir ve bu cihaza yeni baslayanlar icin verdiginiz cevap hayal kırıklığı demektir.suan 10 yillik cihazlar icin guncel ritimler sesler yazilmaktadir bilgilerinize..

seymen_16--- 2 gün önce
Anladim ilginiz icin tesekkur ederim ancak cihazin sifiri satilmaktadir ve bu cihaza yeni baslayanlar icin verdiginiz cevap hayal kırıklığı demektir.suan 10 yillik cihazlar icin guncel ritimler sesler yazilmaktadir bilgilerinize..

Hangi 10 yıllık cihaz bu markanın kendisi ritim ses yazıp dağıtıyor? Ben bilmiyorum da.