• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir zamanlar BK-5 e destek vardı ama bir zamanlar..

Cevap: Bir zamanlar BK-5 e destek vardı ama bir zamanlar..

Hocam yukarıda da yazdığım gibi; eğer elinizde birbiri ile uyumlu ekolayzer ayarları yapılı,ses düzeyleri aynı 300-500 değil sadece 50 tane ritm ve ses varsa, paylaşabilir seniz memnun olurum.

Komple Arşivimi Paylaşıcam Yakında Yok Yok Ne Ararsan Var İndirir Bakarsın :)

Cevap: Bir zamanlar BK-5 e destek vardı ama bir zamanlar..

Yorumlar çoooook saçma, Türkiye korg size bedava ritim veriyor mu yada yazıyor mu, kendi distribitörleri bile derme çatma bir yerde org satıyor, korgun sesleri teneke gibi, 4x ile roland bk5e yaklaşmış ama başkalarının usb kitlerini almanız lazım para vererek onunda içinde en fazla 3-5 ritim hoşunuza gider, roland dışında hangi firma local ritim çalışması yaptı, gidin bir bk5 dinleyin, ses kalitesi alt yapı sesleri sesleri kullanılabilirlilik müthiş, EA7 de usb'den direk ses yükleyeceksiniz, 3xe ses atmak ölüm, EA7 ayrıca ses bankası dünya da kullanılan local sesler ve ritimler içinde var, hee ben düğünde çalarım satarkende zarar etmem, param yok satarken cepten para çıkmasın, ama kalitesinden anlamam dersen ayrı, Roland ayrı dünya, Yamaha da kaliteli, Ketron özellikle bunlar ses kartı olarak çok üstünler, ama korgla kıyaslamayın ve ritim konusuna takılmayın kendiniz yazın ritimler, ekrana takılanlar siz korga ipad bağlayıp tüm özellikleri kullanabiliyormusunuz, ezbere konuşmayın benide kızdırmayın :)) lafım hiç kimseye ama Roland malesef diğer kullanıcılar tarafından bilinmemektedir, Ritim yazın çalışın ahmetin mehmetin yaptığı setleri almayın.