• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Birazda Gülelim :D

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40
''Üzerinde ne var ??'' dedim ,,''Ayıcıklı pijamalarım.'' dedi ..''Türk kızı değil misin ,,illa ayıcıklı pijama giyeceksin !!'' dedim ,,''Türk ayısı değil misin ,,illa ayıcıklı pijamama takacaksın kafayı !!'' dedi ..Sustum mu ??Sustum valla ..

Çocukluğumdan beri gittiğim her düğünde gelin ve damadın fısır fısır ne konuştukları merak ederdim ..Kendi düğünümde öğrendim ,,kavga ediliyormuş ..

Artık tövbe ediyorum ..Namaza başlayıp ,,hacca gideceğim ..Bu dünyada hurileri bulamadım öbür tarafta bulurum artık ..Bu nedir arkadaş yahu ..Bir insan bu kadar mı bahtsız olur çapkınlıktan yana ..

Bir alkış da 34 EDC... plakalı aracı "Edirne ,,Denizli ,,Conk Bayırı !!" diye kodlayan polis arkadaşa gelsin ..

Kedimiz hamile ..Ailemizde çılgın bir sevinç var ..Ağabeyim kedimizi her hafta düzenli olarak ultrasona götürüyor ..Babam gitti kedi evi aldı ..Annem kediye sürekli vitaminler veriyor ..Ben mi ?? Ben kediyi kıskanıyorum ..Hayır hem hamile kal ,,hem çocuğunun babası belli olmasın ,,hem de bu kadar ilgi gör ..Bu mudur ??

Siz siz olun ,,karınızın profiterol diye yaptığı tatlıyı tadıp ,,"Bu olsa olsa 'rezaleterol' olur .." demeyin ..Rezaletin alasını öğrenirsiniz ..

Şımarma ve şımartılma ihtiyacı hisseden her kadın gibi ,,"Elbisem yakışmış mı ??" diye sordum ..Konuyu sadede getirme ihtiyacı hisseden her erkek gibi şöyle bir süzerek ,,"Sana ne giysen yakışıyor zaten ..Hatta hiçbir şey giymesen bile olur .." dedi ..Sustum ,,başka da soru sormadım ..

Aylarca o tanımadığım gizemli kızı ne kadar çok sevdiğini anlatıp durdu ..Beraber yemeğe çıktığımız bir gece bana "Evleniyorum" dedi .."Tabi sen evet dersen" diye de ekledi ..Ben de arkadaşım ,,sevdiğine kavuşuyor diye büyük bir sevinçle "Evet tabi" dedim ve birbirimize sarıldık .."Senin de beni sevdiğini biliyordum" dedi .."Elbette seviyorum canım benim ,,çok sevindim ..Ee artık tanıştırırsın kızı" dedim ..Ve kıyamet ondan sonra koptu !!İtiraf ediyorum ben süzme bir salağım !!

Neden bütün erkekler ,,kendisinden yurtdışından getirilmek üzere ,,içki istendiğinde ; "Bir şartım var ,,birlikte içeceğiz .." diyor ??Hayır onlar olmadan boğazımızdan mı geçmiyor anlamadım ..

"Anne ,,aşık oldum !!Kız çok güzel .." dedim ,,o da "Oğlum ,,ben daha güzelini beğendim .." diye cevap verdi .."Tamam" dedim ve sustum ..Sanırım daha oturmamış bende aşk konsepti ..

Bir zamanlar sevgilisinin ismini telefonuna H2O (su) olarak kaydeden kimya mühendisi arkadaşım ,,evlendikten sonra H2SO4 (sülfirik asit) nam-ı diğer kezzap olarak değiştirmiş ..Evlilik aşkı öldürse de espri anlayışını öldürmüyor demek ki !!

Matematik dersi çalıştığımız yeğenim eline kitabı alıp aynen şöyle dedi : "Sevgili matematik ,,artık büyü ve kendi problemlerini kendin çöz" ..Bir yerden okumuştur değil mi bu velet bu sözü ??Zira ben hayran kaldım ..

Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır ,,sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik ..Böyle anlardan birinde ,,kısık sesle "Müzik açalım mı ??Babam yan odada bizi dinliyor olabilir .." dedim ..Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkaha lara boğan ses : "Ne dinleyecem sizi beee !!"

Annemle babam tartışıyor ..Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki ,,kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi ??" diyor !!Zaten tartışma o anda bitiyor ,,gülmekten tabi ..

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ''Bu ev kiralıktır'' yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında ''Bu da'' yazısını görürseniz bilin ki Trabzon'dasınız ..

Metroda ,,ineceği istasyona yaklaşınca ,,“İnecek var !!” diye bağıran başka bir salak var mı aranızda ??

Cenaze namazına başlamak üzereyken ,,imamın “Saf olalım” anonsuyla bana dönüp gözlerini pertleterek saf taklidi yapan saygıdeğer kardeşim ,,ALLAH cezanı verecek !!

Bir alkış da Sema ismindeki sevgilisine doğum gününde ''Semaver'' hediye eden arkadaşıma gelsin lütfen ..

Bir alkış da lisede edebiyat dersinde okuduğu şiir bitince sınıfa dönüp "Bu şiiri ünlü Alman yazar Goethe yazmıştır" diyen hocaya ,,"Niye, kağıt bulamamış mı?" cevabını veren arkadaşa gönderelim ..

Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz AIDS’in açılımını yapıyor : (A)llaha (İ)syan eden (D)eyyusların (S)onu… diyen hocaya ,,birer alkış istiyorum ..

Minibüste bir erkek ile bir kadın tartışıyorlar ve yanlarında da 4-5 yaşlarında kız çocukları oturuyordu ..Adam alttan almayı o kadar iyi beceriyordu ki ben gıptayla seyrediyordum ..O anda gururla bir süredir annesini izlemekte olan minik kız annesine soruyu patlatıyor : "Anne ,,ben de ileride senin gibi çok konuşabilecek miyim ??"

ALINTIDIR...