• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5 4-4 davul thm -katip20

Cevap: bk 5 4-4 davul thm -katip20

Ben begendim eline saglik guzel olmus.tesekkurler

harika ritim abi acık konuşayım ben ritimleri ve sesleri flaşa isim değiştirip kaydediyorum ama abi seninkilerin başında kesinlikle katip yazıyorum.. adın varolsun. emeğine sağlık.

güncel....

Çok güzel ellerine sağlık. Küçük bi öneri: davulu daha tok bi davul kullansan daha iyi mi olurdu bilemicem deneyebilirsin bence. ya da bu tarz türküler için davul yerine bendir de deneyebilirsin

Çok güzel ellerine sağlık. Küçük bi öneri: davulu daha tok bi davul kullansan daha iyi mi olurdu bilemicem deneyebilirsin bence. ya da bu tarz türküler için davul yerine bendir de deneyebilirsin

farklı percusyonlar ile farklı thm ritimleri deneyeceğim. öneri ve eleştriler önemli benim için.

katip bey elinize sağlık tuncay bey dediğine katılıyorum bendir daha güzel sound veriyor ayrıca bendirle birlikte elk.piano diğer kanala yazarsan muhtesem sonuc veriyorum bende ahirim sensini deniyorum bitince inşllaah sizlerle paylaşacağım ellerinize sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi: