• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ne fiyat yazmalıyım? (BK5 OR)

mynatsumi

Özel Üye
Enst.
Pa3XLE - BK5-OR - Yamaha NP-V 80 - Casio AT-3
Merhabalar,
Roland BK5-OR klavyemi satmayı düşünüyorum fakat fiyat aralığını belirleyemedim.
Ne fiyat yazarsam, hem ben hem alıcı güzel bir alışveriş yapmış olur?
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Klavye tertemiz tamamen evde kullanıldı. Klavye ve nota sehpası verilecektir.

admin e katılıyorum Ekmeğini yemiş alet olarak düşün satıver :) alıcısına hayırlı olsun..

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

admin e katılıyorum Ekmeğini yemiş alet olarak düşün satıver :) alıcısına hayırlı olsun..
:) ekmek yemelik bir durum yok, tamamen hobi amaçlı aldığım bir cihaz. Ekmek yemelik bir performans icra edemiyorum maalesef :)

Merhabalar,
Roland BK5-OR klavyemi satmayı düşünüyorum fakat fiyat aralığını belirleyemedim.
Ne fiyat yazarsam, hem ben hem alıcı güzel bir alışveriş yapmış olur?
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Klavye tertemiz tamamen evde kullanıldı. Klavye ve nota sehpası verilecektir.
Bence Dursun paraya ihtiyacın yoksa değiştireceksen sat :) Korg PA X5 al :)

Türkiyedeki ikinci el fiyatlarini bilmiyorum fakat yeni bir klavyer almaya niyetliysen önce hangi klavye aradigina bakip öyle karar vermeni daha uygun sahsi görüsümce buluyorum
hersey eskisi gibi degil hersey suan cok pahali
Bende vardi or5 Roland sadece ev icin degil bir eylence bile yapilabilir öyle kenara atilacak bir klavye degil sampel atilmiyor ama yeterince türk sampel sesler var icinde
fakat madi sorunlardan dolayi satmaya karar verdiysen sanirim Adminin dedigi fiyat en hayirlisi olur
saygilar

Bilgi paylaşımlarınız ve ilginizden dolayı teşekkürler.

Klavyemi çok fazla kullanamıyorum, 2. çocuktan sonra.
-acaba dedim büyütsem mi :) PA3x alma ihtimalim var ama kararsızım.(hoparlör sorun değil benim için) bk5 ten sonra nasıl bir cihaz artıları illaki vardır da, bilemiyorum. Temizini bulmak da zor, fiyatları gerçekten saçma sapan 35k-55k hatta 60k ya kadar çıkıyor.

hatta 8 yaşında oğlum var, bak bunu (3x) alırsak birde böyle bir hoparlör var dedim (pass) baba bu ne bizim orgu satıyoruz bunu alamıyoruz dedi, baya bir güldük.

Fiyatlar gerçekten çok absürt.

Bu arada bulunduğum ilçede bir arkadaş yazdı, 13k ya anlaştık gelip görecek, beğenirse alacak.

Bilgi paylaşımlarınız ve ilginizden dolayı teşekkürler.

Klavyemi çok fazla kullanamıyorum, 2. çocuktan sonra.
-acaba dedim büyütsem mi :) PA3x alma ihtimalim var ama kararsızım.(hoparlör sorun değil benim için) bk5 ten sonra nasıl bir cihaz artıları illaki vardır da, bilemiyorum. Temizini bulmak da zor, fiyatları gerçekten saçma sapan 35k-55k hatta 60k ya kadar çıkıyor.

hatta 8 yaşında oğlum var, bak bunu (3x) alırsak birde böyle bir hoparlör var dedim (pass) baba bu ne bizim orgu satıyoruz bunu alamıyoruz dedi, baya bir güldük.

Fiyatlar gerçekten çok absürt.

Bu arada bulunduğum ilçede bir arkadaş yazdı, 13k ya anlaştık gelip görecek, beğenirse alacak.
Hayırlı olsun.. :)