• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk-5 ersel set

erselozkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Şimdilik ıslık çalıyorum.
Arkadaşlar elimizdeki ritimlerin kit bass acc ayarları ve one touch sesleri editleyerek hazırlamış olduğum kendi setim orgumu cuma günü aldım ve bu güne kadar hazırlamış olduğum setim . Bence ileriye doğru dahada güzelleşecek bir alet aldık daha iyi şeyler çıkacağına eminim.

Ekli dosyalar

• Ersel SET.rar
    120 KB · Görülen: 360
Cevap: Bk-5 ersel set

bu güzel paylaşım için teşekkürler,inanıyorum ki bk5 kullanan kardeşlerimizin işine mutlaka yarayacaktır,emeğe saygı...

Paylaşım için teşekkürler.Bende 3 gündür ses editliyorum.Bu hafta paylaşıcam inşallah.Cihaz işlendikçe dahada devleşecek bence ve herkesi tatmin edecek.

Teşekkür ederim.

elinize emeğinize sağlık teşekkürler

paylasim icin tesekürler

Teşekkürler.

Paylaşım için tşkler .... yakın zaman ıcıdnde benden de gelecek bır çalışma..

Kardeş sen ham sesleri olduğu gibi eklemişsin ritimlere. Reverb, delay vs. hiç bir çalışma yapmamışsın.Bu iş böyle olmaz.
Belki fazla cüretkar bir mesaj oldu, kusura bakma. Kimseyi kırmak gibi bir niyetim yok.Sadece set hazırlayıp paylaşmanın bu şekilde olmayacağını belirtmek istedim.

Kardeş sen ham sesleri olduğu gibi eklemişsin ritimlere. Reverb, delay vs. hiç bir çalışma yapmamışsın.Bu iş böyle olmaz.
Belki fazla cüretkar bir mesaj oldu, kusura bakma. Kimseyi kırmak gibi bir niyetim yok.Sadece set hazırlayıp paylaşmanın bu şekilde olmayacağını belirtmek istedim.

Abi ben daha çok ritimleri editledim sadece bazı ritimlere seslerle oynadım onlarda 2-4 falan 3 günlük çalışmam devam ediyorum önce ritimleri toparlamak istedim. Yinede teşekkürler yorumuna.

Moderatör tarafında düzenlendi: