• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk-5 GÜNCELLEME PROBLEMİ

uydumarket

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar siteden indirdiğim versiyonlarda arsiv sorunu veya sıkıştırılmış geçersiz dosya hatası alıyorum. Dolayısıyla dosyayı açsam bile eksik birşeyler açılıyor ve cihazdan tuhaf sesler çıkıyor. SORUNSUZ VERSİYON DOSYASINI İndirebileceğim başka bir yer varmı..

Cevap: bk-5 GÜNCELLEME PROBLEMİ

Arkadaşlar siteden indirdiğim versiyonlarda arsiv sorunu veya sıkıştırılmış geçersiz dosya hatası alıyorum. Dolayısıyla dosyayı açsam bile eksik birşeyler açılıyor ve cihazdan tuhaf sesler çıkıyor. SORUNSUZ VERSİYON DOSYASINI İndirebileceğim başka bir yer varmı..

Klavyenizin versiyonunu kontrol edin. Sonra sırasıyla tek tek yükleyin güncellemeleri... Yani versiyon 1,03 ise sizinki , o cihaza direk 1.05 yüklemeyin. Önce 1.4 sonra 1.5 yükleyin.

Ayrıca fazla dağılmayın sağa sola linkte ritim ses yazılım her türlü destek kendi sitesinde

Kolay gelsin :)

İndireceğim dosyalar hatalı demek istiyorum. (arşiv sorunu veya geçersiz dosya)

İndireceğim dosyalar hatalı demek istiyorum. (arşiv sorunu veya geçersiz dosya)

O zaman birşey diyemeyeceğim fakat ben 1.05'i 5 gün önce yükledim. Sıkıntı yoktu. Bende indirmeyi tekrar deneyip kontrol edip size yazayım.

Emin olabilmek için tekrar download ettim. Herhangi bir sıkıntı yok klasörü çıkarttım.

İnternetten birşey indirirken bazen bağlantıdan kaynaklı küçücük bir sıkıntı'da bile gelen dosyalar zarar görebiliyor. Tekrar deneyin ben indirdim sıkıntı olmadığını teyit etmiş olayım.

teşekkür ederim yeniden deneym

1.02 bozuk şimdi 1.03 ü deniyorum

maalesef sitedeki versiyon linkleri indirdikten sonra dosyalar hatalı diyor. Mecburen japon sitesinden 1.04 yüklemek zorunda kaldım.bilginize

Hemen Yardımcı Olalım. 1.05TR Yazılımı Normalde Sorunlu Size Sorunsuz Olmayan Kendi Yazılım Bilgim İle Düzelttiğim 1.05TR Dosyasını Paylaşıyorum.

1.05TR İçerisinde Yapılan Kod Yanlışlığı Sayesinde Sadece Bir Seriye Yükleniyor Diğer Serilere Yüklenmiyor. Ama Benim Paylaştığım Dosya Sayesinde 1.05TR Yapabileceksiniz Klavyenizi. Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hemen Yardımcı Olalım. 1.05TR Yazılımı Normalde Sorunlu Size Sorunsuz Olmayan Kendi Yazılım Bilgim İle Düzelttiğim 1.05TR Dosyasını Paylaşıyorum.

1.05TR İçerisinde Yapılan Kod Yanlışlığı Sayesinde Sadece Bir Seriye Yükleniyor Diğer Serilere Yüklenmiyor. Ama Benim Paylaştığım Dosya Sayesinde 1.05TR Yapabileceksiniz Klavyenizi. Saygılar...

Teşekkür ederim dostum..