• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk-5 hakkinda goruşlerim

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
merhaba arkadaşlar bugun bk-5 elime gecti ptt kargonun uzun süren yolculuğundan sonra cihazi siteden wephack nickli uye cengiz arkadaşimizdan aldim evde 3-4 saat kadar kurcaladim sesleri bitiremedim yani o kadarmi ses bankasi olur bir cihazda bati rtm leri az iran ve arap rtm leri yerine batilar olsaydi daha iyi olurdu alet gercekten güzel minik canavar tarzi bişi o rtm ler ne güzel cıkıyo tesisatta anlatamam saund falan gercekten güzel ama kullanım pratıklığı yok bu cihazin beyni va7 de olsa manyak olurdu audio rec ozelliklerini keşfettimmi demo atarim.....

Cevap: bk-5 hakkinda goruşlerim

Ümit hocam, bu cihaz gw8 le aynı mantık. S650 deki register olayı bundada performance olarak adlandırılıyor. Performance user hafızasını kendine göre ayarlarsan ve one touch sesleride ayarlarsan kullanım konusunda çok sıkıntı çekmezsin.

bk5 ses ve ritimler güzel ama gel görki kullanımı çok zor pratiklik sıfır ritim seçmek bile işkence fakat evde kendini tatmin etmek isteyenler için güzel bir seçenek birde olsun ben zorlukların adamıyım diyen taşıması kolay olsun işe yarasın diyenler için ideal.

Moderatör tarafında düzenlendi:

merhaba arkadaşlar bugun bk-5 elime gecti ptt kargonun uzun süren yolculuğundan sonra cihazi siteden wephack nickli uye cengiz arkadaşimizdan aldim evde 3-4 saat kadar kurcaladim sesleri bitiremedim yani o kadarmi ses bankasi olur bir cihazda bati rtm leri az iran ve arap rtm leri yerine batilar olsaydi daha iyi olurdu alet gercekten güzel minik canavar tarzi bişi o rtm ler ne güzel cıkıyo tesisatta anlatamam saund falan gercekten güzel ama kullanım pratıklığı yok bu cihazin beyni va7 de olsa manyak olurdu audio rec ozelliklerini keşfettimmi demo atarim.....

Roland BK5OR bölümünde sayfa 2 ve 8de batı ritimleri paylaşılmış eksik ritimleri oradan giderebilirsiniz.orgunuz hayırlı olsun..

Moderatör tarafında düzenlendi:

öncelikle hayırlı olsun, benim için en büyük hayal kırıklığı upper 3 olmaması oldu onun dışında pratik değil belki ama ev kullanıcısı olduğumdan bunu o kadar dert olmuyorum. soundlara lafım yok hiç bir zaman da roland için olmadı. en güzel özelliği flaş diskten okuması ve kayıt yapması, kısaca hobi için müzikle ilgilenenler büyük oranda tatmin olacaktır diye düşünüyorum

hayırlı olsun hocam güle güle kulan :)) kısmetse bende alıcam 10 gun ıcınde

hayırlı olsun kardeşim..bir senedir kullanıyorum..hiçbir sıkıntı yok alete alışınca pratik olduğunu göreceksin..

hayırlı olsun kardeşim...evet bende internet üzerinden takip ettim cihaz gerçekten gümbür gümbür tam düğün için ilk zamanlarda sana bu cihaz zor gelebilir ama zamanla göz alışacak allaha emanet ol tekrar hayırlı olsun diyorum :)