• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk-5 Hakkında

burak_ss

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland bk-5 , Gitar
Arkadaşlar biliyorum daha önce çok yazıldı çizildi ama bir konu benim kafamı karıştırdı. Emo müzikle irtibata geçtim. Bk- 5 için ritim çalışmaları yapılmasının veya yasa dışı dağılımının engellenmesinin imkanı olup olmadığını sordum. Şu şekilde bir cevap aldım "Bk-5 için Roland'ın desteği olmadan kendi başımıza çalışma yapamayız bK 5 ilgili şimdilik bir çalışmamız yoktur". Benim sormak istediğim bk 5 te korgda olduğu gibi yasa dışı dağılım engellenebilir mi? örnek olarak emo usb ler gibi ücretli olarak

Cevap: bk-5 Hakkında

Arkadaşlar biliyorum daha önce çok yazıldı çizildi ama bir konu benim kafamı karıştırdı. Emo müzikle irtibata geçtim. Bk- 5 için ritim çalışmaları yapılmasının veya yasa dışı dağılımının engellenmesinin imkanı olup olmadığını sordum. Şu şekilde bir cevap aldım "Bk-5 için Roland'ın desteği olmadan kendi başımıza çalışma yapamayız bK 5 ilgili şimdilik bir çalışmamız yoktur". Benim sormak istediğim bk 5 te korgda olduğu gibi yasa dışı dağılım engellenebilir mi? örnek olarak emo usb ler gibi ücretli olarak

Yasadışı dağılım yok. Dağılım yasal. Çünkü roland Türkiye bk5'i satarken ücretsiz ritim desteği diyerek sattı. Bu bağlamda Emo ile anlaşmalı ve dönem dönem ritim desteği sunuyor. Paralı yapmayacaktır Roland Türkiye.

Belki Emo veya ahmet mehmet kendisi bir çalışma hazırlayıp paralı sunabilir ancak bu zamana kadar ücretsiz sunulduğu için paralıya rağbet olmayacağını biliyorlar.

O yüzden bunu yapmazlar. Üzgünüm. :cool:

Cevap: bk-5 Hakkında

Roland Türkiye'nin bize ücretsiz desteği tartışılmaz. Ama adamlar ücretlide olsa kaliteli ritim yapılsa ben alırım. Yasa dışı dağılımdan kastım örnek olarak ben para verdim aldım sonra o ritimleri forumda paylaştım gibi