• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk-5 ile ''ötme bülbül ötme-semah''

Cevap: Bk-5 ile ''ötme bülbül ötme-semah''

Çok hoş olmuş. Eğer sazda altyapı yoksa ekstra başarılı.

sazda alt yapı derken anlayamadım hocam sen yabancı değilsin alete pro halay ritmi halk sesler paketindeki kaval-tuf ve eşik altı kullandığım sesler... kısacası herşey doğaçlama beğenmene sevindim....

sazda alt yapı derken anlayamadım hocam sen yabancı değilsin alete pro halay ritmi halk sesler paketindeki kaval-tuf ve eşik altı kullandığım sesler... kısacası herşey doğaçlama beğenmene sevindim....

Sazda boşluk vermemişsiniz o yüzden altyapı var mı diye sordum. Ben saz ve tellilerde hiç iyi değilim. Boşluk oluşuyor :) Boşluk ud'da sırıtmıyor hatta daha hoş duruyor ama sazda ve kanunda çok sırıtıyor ne yazık ki. Yani bende.

Gercekten saz kismi basarili hos bir calisma

Sazda boşluk vermemişsiniz o yüzden altyapı var mı diye sordum. Ben saz ve tellilerde hiç iyi değilim. Boşluk oluşuyor :) Boşluk ud'da sırıtmıyor hatta daha hoş duruyor ama sazda ve kanunda çok sırıtıyor ne yazık ki. Yani bende.

Alper hocam anladım... şöyle söyleyeyim bu parça bağlamada çalınırken mızrap her nota arasında bam teline de vurur teknik olarak... bu olayı klavyede çaldığımız yerden bir üst oktavdaki karar sesini kullanarak yapıyorum.. yani solo olan yer normal oktav bam teli bir üst oktav....

Eline saglik saz sesini paylasabilirmisin... tesekkurler

Katip Hocam siz isteyin ben orgu öylece paylaşayım... hemen hocam......

ilk başta ki SAZ yazan ses hocam kavalda ikinci sayfada gelen tufkaval.... bu arada karar si (-5)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cok tesekkurler...Allah razı olsun.