• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk-5 ile ''ötme bülbül ötme-semah''

Cevap: Bk-5 ile ''ötme bülbül ötme-semah''

Cümlemizden hocam hem ne demek benim usb sizin adınız o kadar çok geciyorki hocam.. BK-5 te cok emeğiniz var....

Eline saglik saz sesini paylasabilirmisin... tesekkurler
Katip hocam demeyeyim , öğreten olarak (ki bunada hakkın var) Bu aleti satın almış ve seni örnek gördüğümden derhal satın aldım. Ama bilmeyenlere Roland BK5 ile Roland BK-5or
asındaki farkı belirtmeni özellikle isterim. Bir sürü karışmış laflar var. Malumunuz, milletin hali, okumakla değil, yetenekle ilgili. Ben bir yerlerden emekli olabilrim ama asla sizlerle boy ölçüşmeme imkan ve sürtüşmeye asla olanağım olamaz. Kesin kaybederim. Diyeceğim şudur; Anlatacağınız konuları,çekinmeden anlatınız. Fikri sabitlerden değilsiniz. Gördüğüm
kadarıyla mükemmel bir uyarıcısınız. Adam, sende demiyensin. Rolandçılar adına daha doğrsu fanatik GS ve FB taraftarları olmayıp, tarafsız konuşanlardansınız. Sizi tebrik edip, daha gerçekçi olmanız temennimdir. Bunada kuşkum olmadığım zaten bellidir.

Katip hocam demeyeyim , öğreten olarak (ki bunada hakkın var) Bu aleti satın almış ve seni örnek gördüğümden derhal satın aldım. Ama bilmeyenlere Roland BK5 ile Roland BK-5or
asındaki farkı belirtmeni özellikle isterim. Bir sürü karışmış laflar var. Malumunuz, milletin hali, okumakla değil, yetenekle ilgili. Ben bir yerlerden emekli olabilrim ama asla sizlerle boy ölçüşmeme imkan ve sürtüşmeye asla olanağım olamaz. Kesin kaybederim. Diyeceğim şudur; Anlatacağınız konuları,çekinmeden anlatınız. Fikri sabitlerden değilsiniz. Gördüğüm
kadarıyla mükemmel bir uyarıcısınız. Adam, sende demiyensin. Rolandçılar adına daha doğrsu fanatik GS ve FB taraftarları olmayıp, tarafsız konuşanlardansınız. Sizi tebrik edip, daha gerçekçi olmanız temennimdir. Bunada kuşkum olmadığım zaten bellidir.
Vakit buldukca ve yapabildigim kadarıyla iyi kötü bir seyler yapıp paylasmaya calisiyorum.müzisyenlik konusunda hicbir iddiam yok.el elden daima üstün..ömer narin .mürhen serkan türküm gibi cok yetenekli ve kaliteli paylasimlar yapan üstadlarımızın olmasi bizler icin büyük sans.
Benim tek derdim birseyler paylasabilmek.takdir sizlerin....sağlıkla kalın

çalışman güzel olmuş yüreğine sağlık

cok güzel olmuş elinize sağlık, tuf sesi de harika gitmiş, birsey sorcam bağlamadan tüf sesine nasıl hemen geçiyorsunuz ekrandan mı. ben bu kadar seri olamıyorum yoksa kısa bir tuş atama var da bilmiyor muyum acaba paylaşırsanız, teşekkürler. saygılar.

cok güzel olmuş elinize sağlık, tuf sesi de harika gitmiş, birsey sorcam bağlamadan tüf sesine nasıl hemen geçiyorsunuz ekrandan mı. ben bu kadar seri olamıyorum yoksa kısa bir tuş atama var da bilmiyor muyum acaba paylaşırsanız, teşekkürler. saygılar.

Hocam one tuch özelliği... birinciye tuf ikinciye bağlama kaydettim....

Eline gönlüne saglik kardesim , en az 40 kez dinledim anla yani . Masallah demek sart oldu ..Calismalarin arasinda
" böyle ikrar ilen böyle yolunan " var ise zevkle dinlerim...

gerçekten harika olmuş sesler çok gerçekçi, ellerine sağlık