• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR Yeni Ritimleri Web Sitesinde Ücretsiz Yayında !!!

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli Roland Severler,
BK-5 OR ile ilgili yaptığınız ritim isteklerinizin bir kısmının yazılması tamamlanmış olup, BK-5 OR özel web sitesinden ücretsiz indirebileceğiniz haldedir.
Yeni ritimlere ulaşabileceğiniz link i aşağıdaki şekilde bilgilerinize sunar,sizlere
iyi günler ve iyi çalışmalar dileriz.

Cevap: BK-5 OR Yeni Ritimleri Web Sitesinde Ücretsiz Yayında !!!

Değerli Roland Severler,
BK-5 OR ile ilgili yaptığınız ritim isteklerinizin bir kısmının yazılması tamamlanmış olup, BK-5 OR özel web sitesinden ücretsiz indirebileceğiniz haldedir.
Yeni ritimlere ulaşabileceğiniz link i aşağıdaki şekilde bilgilerinize sunar,sizlere
iyi günler ve iyi çalışmalar dileriz.

Slmlar;

Sitede ritim bölümünde sanırım sorun var.İlk 4 ritim dışındaki ritimlerde play butonuna basılamıyor.:(

bilginize..

ritim güncellemelerini kim yapıyor acaba ? bilgi olarak verebilirmisiniz?

Slmlar;

Sitede ritim bölümünde sanırım sorun var.İlk 4 ritim dışındaki ritimlerde play butonuna basılamıyor.:(

bilginize..

sayfanın üst tarafında ''dahili hafıza ritimleri'' ve ''ritimler'' diye bölüm var.oraya tıklarsan bütün ritimleri dinleyebilirsin.

Merhaba. Siteden indirip formatlı flash diskte my rythms klasörünün içine atıyorum. ancak okutmaya çalışınca disk error uyarısı alıyorum. iki farklı usb bellekle denedim. sonuç aynı. neyi yanlış yapıyorum? teşekkürler.

ayni sorunu bende yasiyorum,ritimleri prelude normal yukluyorum ama calmiyor,yukledigim ritmide ekrana getiremiyorum,ya bir onceki ritme geciyor yada bir sonraki.

Bilgisayarda ritimin üzerine sağ tıklayıp özelliklerden "engellemeyi kaldır" butonuna tıklayın çalışacaktır.
Kolay gelsin.

ritimler 1KB boyutunun altında, ben gw-8'de okutamadım

Değerli Roland Kullacıları,
Şu anda BK-5 OR web sitemizin ritim indirme bölümündeki geçici alt yapı sıkıntısı yüzünden ritimleri inderememektesiniz.Çok kısa süre içerisinde sorunu çözüp, sizlere bildireceğiz.
İyi çalışmalar dileriz.

Değerli Roland Kullanıcıları,
BK-5 OR web sitesindeki ücretsiz ritim indirme bölümündeki alt yapı sıkıntısı çözülmüştür.
Ritim indirme işlemlerinizi şu andan itibaren sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Teşekkürler...