• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK-5 OR Yeni Ritimleri Web Sitesinde Ücretsiz Yayında !!!

Cevap: BK-5 OR Yeni Ritimleri Web Sitesinde Ücretsiz Yayında !!!

Elinize sağlık şuan sorunsuz.

sitenize üye olmak yurt disindan mümkün degil herhalde
formu dolduramiyorum baze islemleri kabul etmiyor

ritim desteğinin olması çok güzel. her geçen gün çeşitlenerek ve artarak devam etmesini dilerim. çalışmalarınızda başarılar dilerim.

malesef prelude bk5 in ritimlerine uyumlu degil bence yeni kitlerden ve drumlerden olsa gerek yukledim ama 10 sene onceki duduk ve teneke sesleriyle caliyor tahminim gw8 de de aynisi olacak editlemeye calistim yine olmadi cunku hepsi tek bir drumde toplanmis yani acumpanyalarda hic bir fonksiyon yok.

Değerli Roland Kullanıcıları,
BK-5 OR özel web sitesinde sadece BK-5 OR için yazılan yeni ritimler ve Performans Ses dosyaları bulunmaktadır.Bu ritimler ve Performans Ses dosyaları diğer Roland klavyelerde çalışmayacaktır.Bu site BK-5 OR modeline özel olup, diğer klavyelere özgü herhangi bir paylaşım olmayacaktır.Lütfen bu sitede bulunan ritim ve diğer paylaşımları BK-5 OR haricindeki diğer klavyelere yükleme yapmayınız.Bu tarz yapacağınız yüklemeler ile klavyelerinizin sistemlerinde oluşabilecek arıza ve sorunlar için Roland Türkiye ve Zuhal Dış Tic.A.Ş hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.
Bilgilerinize sunar,tüm müzisyen arkadaşlarımıza iyi çalışmalar dileriz.

Roland Türkiye