• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk 5 OR YOLCU TÜRKÜSÜ

Cevap: Bk 5 OR YOLCU TÜRKÜSÜ

Roman Çalsana Biraz Hocam Sen :)

Vallahi, bu emrivaki konuşmalarını görüyorum da helal olsun sana derim! Benim gibi hiç bir demo paylaşımın olmamasına rağmen ve kendi özgüvenirliğine hayran olmak zorunda bırakıldım. Kimse senle baş edemiyor ! bunca ahkam kesenlere hakikaten örnek olduğuna artık kaniyim. Beni geçmişte attıklarına övünç duyacağına sana ibadet etmeleri artık şart, müzik yolunda. Siz çok genç insanlar için söylemim vardı, ama artık bu da değişti. Bu saatten sonra bu yol senindir. Yeterki bilgisize ve ukala geçinenlere pabuç bırakma. Senin ne kadar bana başta ters gelsede azimli ve bilinçli bir insan olmanı ve olacağını düşünememişim. Falso verme ve devam et derim. Ters ve aykırı da görsem, bu sıradanlığını çözeceğine eminim artık. İleride gitsen hakkındır. En azından böyle boş alkışlayanlar için. Seni yeniden uyandım. Ben şutlansam dahi. Geç fark ettim kusura bakma harbi delikanlı.

Cevap: Bk 5 OR YOLCU TÜRKÜSÜ

Bazı özel cevaplardandır. Şutlanacağım. Öyle tahminimdendir söylemim.