• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk-5 ritim yazma.

Cevap: Bk-5 ritim yazma.

Teşekkürler cevaplar için katip ve yasalhaydut üstadlarım.Ancak dün yine oturup uğraştım 2 yada 4 mezurluk bir ritmi intilize menüsünden 4 mix ile copy yapıp 8 mezura çıkardığımda o kanal komple siliniyor.
Bir diğer işlem olan kanal üzerine yazılan yanlış enstrümanıda erase menüsünden silmeye çalışınca tüm enstrümanları siliyor.Bikere bu silme işlemi için menülere girmek çok yorucu ve zahmetli.Bu yüzdende gerçekten çok zor.Acaba serkan türküm üstad org dışında pc programı ilemi yazıyor ritimleri.Cubase, Fl studio vb...Eğer varsa öyle bir şey bizede anlatsınlar zira bu menü zorluklarını aşamıyorum...

Saygılar...
büyük ihtimalle pc üzerinden

arkadaşlar aynı sorunları bende yaşıyorum bk5 i alalı 3 hafta oldu 1- drum yada perc içerisindeki silmek istediğim kısmı silemiyorum silmek istediğimde komple siliniyor mesela zil kitini silmek istiyorum zili silmek istediğimde komle siliniyor 2- mesela main2 4 mezurluk ben bunu 8 mezur yapmak istiyorum yapıyorum 4. mezurdan sonra kısım da akorlar var drum kit ve percler çalmıyor defalarca denedim bir türlü olmuyor 3-arkadaşlar birde bk5 üzerinde midi yazabiliyormuyuz vav varken neden midi diyeceksiniz bk5 ten önce or700 üm vardı oradaki birçok ritimin introlu idi o ritimleri or 700 den bk5 ceviriyorum fakat yine mezur olayına takılıyorum org üzerinde midi yapıp tekrardan style works ta ritime dönüştürmekistiyorum o yüzden midi yapabiliyormuyuz Arkadaşlar allah aşkına yahu bu bk5 i iyi çözmüş usta beylerden ricamız bu konularda açıklama yaparlarsa ben ve dieğer bu konularda bilgisi olmayan arkadaşları aydınlatırlarsa çok memnun oluruz saygılar

bk5 or ritim yazma videosu var mı ... veya bk5 or üzerinde ritim yazmayı , editleme vs öğretecek bir arkadaş var mı ? ücreti verilecektir.. Özelden mesaj atabilirsiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

şu videooya bakarak mantığını öğrenebilirsin..

Çok teşekkür ederim...