• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5-or siparişi verdim

• Konbuyu başlatan armoni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

armoni

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
20 yıllık yamaha psr6300:)
arkadaşlar aleti inceleme fırsatım olmadı ama roland a olan özlemimden dolayı bende bugün zuhalmuzik ten bk 5 siparişi verdim kredi kartına vade farksız 12 taksitle aldım.inşallah beklentilerimi karşılar.yarın elimde olması lazım aleti inceler görüşlerimi yazarım

Cevap: bk5-or siparişi verdim

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah.alet gelince bol bol demo koyarsanız seviniriz.aleti merak ediyoruz açıkcası...

hocam hayırlı uğurlu olsun parasına göre en güzel performansı vereceğinden eminim,güzel günlerde kullanmanız dileği ile...

hayirli olsun,gule gule kullan,insallah beklentilerini karsiliyan bir cihazdir.....

hiç merak etmeyin beklentileri fazlasıyla karşılıyor.Tabi seslerle biraz oynamanız gerekiyor oynandığı zaman ortaya çıkan seslere şaşıracaksınız..Mesela Mürhen arkadaşımla dün babaeskide canlı olarak inceledik yazdığı bir kaç ses var aklınız durur.Yakında ritmlerde yazılmaya başlayacak ama dediğim gibi Mürhen 'i takip edin
Saygılar

hiç merak etmeyin beklentileri fazlasıyla karşılıyor.Tabi seslerle biraz oynamanız gerekiyor oynandığı zaman ortaya çıkan seslere şaşıracaksınız..Mesela Mürhen arkadaşımla dün babaeskide canlı olarak inceledik yazdığı bir kaç ses var aklınız durur.Yakında ritmlerde yazılmaya başlayacak ama dediğim gibi Mürhen 'i takip edin
Saygılar
teşekkür ederim.ses editleme ritm yazma vs konularda tecrübeliyim yeterki cihaz işlenmeye uygun olsun.ayrıca mürhen arkadaşımızı takip ediyor başarılar diliyorum

hayırlı olsun..

hayırlı uğurlu olsun .sağlıklı günlerde kullanın

Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın....