• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5-OR Sözsüz kayıt(Mikrop SERDAR ORTAÇ)

gokhturk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadaşlar ben de 2 hafta önce Bk5 imi aldım yeni yeni ısınmaya başladım ve çok ta memnunum henüz çalışmalar az da olsa...
Ve deneme amaçlı Mikrop parçasını kaydettim elbette orjinaliyle kıyaslanamaz fakat belki beğenir programlarda kullanırsınız diye sözsüz altyapılı şekilde kaydettim...Dinleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum,bu şekilde kayıtlar yapmaya devam edicem isteklere göre hareket edebilirim...Herkese Isparta'dan sevgiler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: BK5-OR Sözsüz kayıt(Mikrop SERDAR ORTAÇ)

Arkadaşlar bu yüklediğim sitede indirme linki yokmuş onu farkettim,yorumlara isteklere göre başka bir siteye yükleyeceğim;ama lütfen olumlu olumsuz fikirlerinizi belirtin dinleyen arkadaşlardan rica ediyorum ;)

ben bir türlü dinleyemedim yada link hatalı

Link boş hocam..

Arkadaşlar kusura bakmayın hata olmuş bir de burdan denermisiniz...

Merhaba arkadaşlar ben de 2 hafta önce Bk5 imi aldım yeni yeni ısınmaya başladım ve çok ta memnunum henüz çalışmalar az da olsa...
Ve deneme amaçlı Mikrop parçasını kaydettim elbette orjinaliyle kıyaslanamaz fakat belki beğenir programlarda kullanırsınız diye sözsüz altyapılı şekilde kaydettim...Dinleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum,bu şekilde kayıtlar yapmaya devam edicem isteklere göre hareket edebilirim...Herkese Isparta'dan sevgiler...

eline saglık arkadasım:)

eline sağlık gayet güzel .tam kop kop olmuş

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için,istediğiniz özel parçalar olursa boş vaktim oldukça yardımcı olmaya çalışırım ;)

Çok çok güzel olmuş. Bu şarkıyı davetlerde , düğünlerde MD den çalanlar utansın. Dinlesinde görsün MD olmadan da çalınır mı çalınmaz mı ... Piyanistim diye geçinen MD cilere KAPAK olarak gelsin :D Çalışmaların devamını bekliyoruz. Kolay gelsin.

iyi forumlar.

Çok çok güzel olmuş. Bu şarkıyı davetlerde , düğünlerde MD den çalanlar utansın. Dinlesinde görsün MD olmadan da çalınır mı çalınmaz mı ... Piyanistim diye geçinen MD cilere KAPAK olarak gelsin :D Çalışmaların devamını bekliyoruz. Kolay gelsin.

iyi forumlar.

Çok teşekkür ederim hocam bu güzel düşünceleriniz için,ben müzikten bu şekilde keyif alıyorum çalabildiğim tüm parçaları kendim çalmayı seviyorum ve tabi orjinaline de benzetebilirsem benden mutlusu olmuyor;gündemdeki pop parçalarını bu şekilde kaydedip burada yayınlamak istiyorum becerebildiğim kadar,hem programlarda da çok faydasını görüyorum çünkü hem söyleyip aynı anda ara melodileri ve akor geçişlerini yapmak bazen problem olabiliyor;ne mutlu beğendiyseniz...
İstek konusunda çok ciddiyim eğer beğenen arkadaşlarım istedikleri parçaları buraya yazarsa bende müsait oldukça akşamları kaydeder yayınlarım malum öğretmen olduğum için akşamları boşa çıkabiliyorum ;)