• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk5or de pedal almış olsam kendi sesimle demo yapabilirmiyim

virtioz71

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5OR
arkadaşlar bk5or nin pedalını almış olsam kendi sesimle (vokal) audıo rec den sözlü vav formatında kayıt yapabilirmiyim şarkıyı sözlü olarak mikrofon ile. vede pedalın fiyatı nekadar bilgisi olan.

Cevap: bk5or de pedal almış olsam kendi sesimle demo yapabilirmiyim

bu bilgiyi bende çok merak ediyorum.bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirse memnun oluruz.

Yaparsın Kardeşim.Pedal Aldığın Zaman Hem Geçişlerde Zorlanmassın Hem Mikrofon Bağlayıp Hem Çalıp Hem Söyleyebilirsin.

Fiyat Olarak 100-200TL Arası Birşeydi En Son Baktığımda.

teşekkürler arkadaşım.benim gibi amatörce evinde müzik ile uğraşanlar mikser,amfi filan cihaz kalabalığı istemiyor.mikrofonu bağlayıp klavyeye kendi çapımızda müzik zevki tatmak istiyoruz.roland bk-5 or sadece bir pedal ile bu işi yapıyor ise süper.bilgi için teşekkürler arkadaşım.beni bk-5 almaya bir adım daha yaklaştırdın.pa500 e niyetliydim,bakalım ne alırım karar vereceğim inşallah.

çoooook sağol teşekkürler kardeş

gw8 e de aynı şekilde mikrofon bağlanabilirmi acaba bilgisi olan varmı

teşekkürler arkadaşım.benim gibi amatörce evinde müzik ile uğraşanlar mikser,amfi filan cihaz kalabalığı istemiyor.mikrofonu bağlayıp klavyeye kendi çapımızda müzik zevki tatmak istiyoruz.roland bk-5 or sadece bir pedal ile bu işi yapıyor ise süper.bilgi için teşekkürler arkadaşım.beni bk-5 almaya bir adım daha yaklaştırdın.pa500 e niyetliydim,bakalım ne alırım karar vereceğim inşallah.

Hocam Teneke Gibi Sesleri Var Yazık Parana.BK5 Tam Senlik İnan Buna.

arkadaşlar ikinci el boss ve 20 vokal pedal aldım muhteşem bir pedal youtube inceleyebilirsiniz bk5 tavsiye edilende o zaten