• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bomba gibi ramazan hediyesi dugunluk md arsivi 2 gb...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delikadir

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4
sildim arkadaslar olumsuz yorumlardan sonra...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: bomba gibi ramazan hediyesi dugunluk md arsivi 2 gb...

Piyasayi bitirdin ustacigim :) .....

aynen bitti piyasa leptopculara gün doğuyor böyle olunca...

ne alaka neden bu kadar lettopculara söz ediyorsunuz sanki piyanistler cok dogrumu yapıyor işlerini her zaman emege saygı arkadaslar

ne yapmaya çalıştığınızı anlayamadım arkadaşlar.konunun başlığı başka yorumlar başka

Bende anlayamadim Arkadaslar dügünlerden herkes kendi nasibini yer yiyecegi varsa öyle yorumlarla yok laptopcu yada md ci demek bizlere yakismaz. Ben cok gördüm barlarda veya discolarda playback yapani yapiyor yada yapamiyor ama tenkit hic etmiyorum üstelik yardimci olmaya calisiyorum sizlerede ayni öneriyi tavsiye ederim. SELAMLAR VE SAYGILAR..............................................

pireye kızıp yorgan yakılmamalı eğer öyle de bişi varsa

konu kökten kaldırılmalı polimike mahal verilmemelidir

Arkadaşlar durum bildğiniz gibi değil sanırım klavyesi olup çalamayan bir sürü insan var tamam bende laptopla program yapıyorum ama pyanist üstat arkadaşlarımız nasıl kendilerini düşünüyorlarsa paranın hepsi bana kalsın diye biz laptopçularda düşünmek zorundayız.hem buarada bizlere yardımcı olan bir sürü piyanist arkadaşlarımız var allah razı olsun onlardan bence hepimiz geçim derdindeyiz.kimse zevk için yapmıyor artık bu işleri böyle polimiklere gerek varmı sizce.saygılarrr

laptopcular piyasayı bitiriyorr..çok dogruu..alsın eline sazını çıksın meydana kazansın parasını..o zmn boynum kıldan incee..amaa biz gibi işini dogru yapanların işine engel olunuyorr..ne kadar güzel yaa.. al eline bi bilgisayar..bilgsyar çalsın sen söylee..böyle piyanistlikmi olurr..bz gibi işini dogru yapanların ekmegini çalıyorlarrr...yapmayın bunuu..!

laptopcular piyasayı bitiriyorr..çok dogruu..alsın eline sazını çıksın meydana kazansın parasını..o zmn boynum kıldan incee..amaa biz gibi işini dogru yapanların işine engel olunuyorr..ne kadar güzel yaa.. al eline bi bilgisayar..bilgsyar çalsın sen söylee..böyle piyanistlikmi olurr..bz gibi işini dogru yapanların ekmegini çalıyorlarrr...yapmayın bunuu..!

işini dogru yapana her yerde ekmek var ama piyanisttim deyipte 2 havayı calamayan piyanislerde cok var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...