• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bomba gibi ramazan hediyesi dugunluk md arsivi 2 gb...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: bomba gibi ramazan hediyesi dugunluk md arsivi 2 gb...

bencede

arkadaşlar bu leptop olayına neden bu kadar karşısınız anlayabilmiş değilim ben izmirliyim izmirde doğdum büyüdüm daha geçen ay doğulu kardelerimin bir düğününü yaptım ve benden daha ismini bile duymadığım halaylar istediler ve bende leptop kullandım kullanıyorum doğuda hiç bulunmadım örf ve adetlerini bilmem mümkün değil bence özellikle büyük şehirlerde leptop gerekli!!! Şahsen bir kurtarıcı oldu benim için.

birde şu var mesele benim köyümde pek yabancı olmaz klişe ve çok benzer müzikler kullanılır. sonuçta küçük yerler ve bildik insanlarla doludur yabancı pek yoktur herkes o yörenin halkıdır işte böyle bir yerde leptop kullanırsan bu ayıptır.

Cevap: bomba gibi ramazan hediyesi dugunluk md arsivi 2 gb...

arkadaşlar abiler kasrdeşlerim değerli site üyeleri unutmayalımki allah herkezin rızkını verır rızkını vermediği gün canını alır eger kısmetse bır nefes daha alırız degılse ne ugraş verırsen ver ne caba gosterırsen goster olmadımı olmaz o yuzden bırakın herkez ekmegını kazansın bosuna mubarek ramazan gunu bır bırınızın kalbını kırmayın allah herkeze hayırlı ısler versın sımdıden.

moderator arkadaslardan konunun kapatilmasini rica ediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...