• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bomba haber aldım yeni set

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 7K

sekooo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a1000tr
bu konu rafta :)

arkadaslar bomba haber sizlere AYHAN TOPÇU değerli müzisyen usta insanın BAJU STAR SET yamaha için geliyoooo. kendim konuştum bire bir ve olumlu sonuç çıktı.
çok yakında yamaha kullanan dostlarıma hayırlısı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bomba haber aldım yeni set

hangi modelleri kapsayacak ayrıntılı bilgi varmı tyros serisimi yoksa

A2000 için konuşmuştuk tam bilmiyorum belki diğer yamaha cihazlarıda görebilir. Bu tamamen Yamaha kullanıcılarına bağlı. Tabiki sizlerin etkisi büyük. Açıkçası talep ve yoğunluğa bağlı. İnşallah yeterli kitleye ve kullanıcı sayısına ulaşırsak mümkün olabilir. Burda biz Yamaha kullanıcılarına büyük bir görev düşüyor. Arkadaşlar sadece tek bir sete bağlı kalmak ister miyiz ? Neden farklı çalışmalar farklı setler olmasın ki ? Hep beraber sayın Ayhan TOPÇU ustamıza bu güzel olayı gerçekleştirmesi için destek çıkmamız gerekir. Saygılar...

facebook ta kendi grubumda arkadaşlara duyurdum tabikide destek verecez bu büyük bir proje.

güzel bir haber lakin,

aşağıdaki yazıyı okudaktan sonra tekrar düşünmek gerekli
bazı şeylere açıklama getirmek istiyorum.

öncelikle çok iyi bildiğim bir şeyi aktarayım hemen açılış süresinde Tyros4 ün önüne geçen bir alet olmadı henüz (380mb/30 saniye) çünkü kendim kullandım :D

Diğer yandan A2000in sample olayına gelince,
A2000'e sample yapılabiliyor. Ama yamaha, bunu herkese vermek istemiyor. Çünkü yapılan çalışmaların bilinçsizce yapılarak çıkacak olan paketlerin laçkalaşmasını istemiyor (pa800 setleri gibi)

A2000'e sample paketi yapan bilgisayar programı sadece işini profesyonel yapan ve yamaha için projeler geliştirmekte olan insanlarda mevcut (Emo,Can Başar). Yamaha öyle uygun gördü.

Diğer yandan bu tür çıkacak olan sample paketleri kilitlenebilir ve gönül rahatlığıyla pazarlanabilir nitelikte olacak. O, ondan 3'e alıp diğerine 5'e satamayacak. Direkt alıcı ve satıcı birbiriyle muhatap olacak. A2000 ler ise kendine yapılan data ve usbyi tanıyacak, kilitli bir paketin usb'si diğer bir kiltli paketi açamayacak. (Güvenlik sistemi öncelikli)

Sample sesler ve ritimler orgun içinde yüklendikten sonra çıkarma eklenme kopyalama yapamayacak. Alet bunları güvenle saklayacak.

Önüne gelen set çıkaramayacak ki, aletin soundu belli bir kalitede tutulacak.

Sizden ricam bir daha a2000e sample var mı yok mu konusuna bu yazıyı yapıştırırsanız sevinirim :)

yani yamaha izin verdiyse sıfırdan bi set olur demek...harika olur

bu kadar söze gerek yoktu direk sonucu yazsan yeterdi be dostum zaten onları biliyoruz set çıkaran isim zaten belli fazla söze gerek varmı :)

olursa mümkümse bu olay baju star seti aynen yamaha için uyarlamayı düşünüyor sayın AYHAN TOPÇU diliğimiz insallah gercek olur kendi ağzından aldım sözü kısmet bekleyip görecegiz sonucu artık ..

Sololar çok iyi arkadaşlar, dinleyin.
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=pqfob35xt1M"]http://www.youtube.com/watch?v=pqfob35xt1M[/ame]

tyross4 saglam bi set lazim.. alet cok eksik..

evet az kaldı nisana hadi hayırlısı..or700 kalitesinde alet geliyor...