• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bomba haber aldım yeni set

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 7K
Cevap: Bomba haber aldım yeni set

iyi herşeyi kilitli tutsunlar allah korusun sonra nasıl para kazanır koskoca yamaha. salim abiyi okadar çok arıyoruzki.hiçbir sahne ritimimiz eksik değildi.sürekli çalışırdı.emo müzik ise daha seti tamamlamadan tyrosa geçti.tabi kor pa 3x de var

Arkadaslar bu konu ile ilgili henüz bir sonuç yada bir bilgi alamadık sayın Ayhan topcu dan olsaydı iyi olrdu fakat bi gelişme yok bilginiz olsun saygılar...

olmadı mı bı gelısme

ayhan topcu kardeşimize kolay gelsin a2000 için çoooooooooook yakın zamanda bekliyoruz harikalar yapacağına da inanıyoruz

Ben'de 1982 de kendıme ve Arkadaşlara Set Yazıyordum. tabiki ozamanki Aletler şimdikilerinden çok farklıydı. Hatırlayanlar varsa Tecnıcs 1000 ve Tecnıcs 2000.
Bazı nedenler dolayı nerdeyse 20 Sene Org çalmadım....ama insanın içinde ilham olunca eninde sonunda geleceyi yer belli.....Pa3xLe yi bütün gün çaldım ama Arkadaşım aldırmadı. Set lerlen sorun oluyormuş. Bende deneme amacıyla 2 hafta önce A 2000 Oryentalı aldım ve Oryental GR TR yazılımı yükledim....
Arkadaşlar bu fiata bu Cıhaz cok uygun ve ben çok memnunum.
Ayhan Topcunun Star seti için birde Pa 800 almak istiyordum ama İnşallah A 2000 e de yazarda bende hemen Seti alırım.
Birde merak etdiyım Ayhan Topcunun. Bielefelden Ahmet Topçu ve İsmet Topcu ile akrabalığı varmı ?
Herkese Selamlar
Ergün

Selam herkese..Arkadaşlar amatör ama bu org olayına deli gibi meraklı biri olarak YAMAHA PSR A2000 aldım. Ancak makineyi kullanmakta zorlanıyorum. Geçen yıl ilk defa KORG PA600QT alarak başladım bu hobiye. Ancak sıfır makinemi 5 ay sonra satmak zorunda kaldım. Tam makineyi çözüyordum ki sattık. 1 hafta maddi açıdan rahata erdik çok şükür ve KORG PA800 ün hayalini kurarken Arkadaşımın tavsiyesi üzerine YAMAHA PSR A2000 aldım ancak biraz zorlanıyorum. dediğim gibi amatörüm ve ilk aldığım makine 600QT. KORGdan sonra yamaha biraz kastı. Kısacası yardımlarınızı esirgemezseniz beni çok mutlu edersiniz. Set, güncelleme ve diğer hususlarda yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler üstadlar....

sonra yamaha satışı olmaz tabi yamaha devam etsin böyle sonra korg alır başını gider gerçekten ben mecbur değilimki can başarın yaptığı seti kullanmaya emonun setini kullanmaya beni sen kimsinki kısıtlıyon sonra bende korg kullanırım tabi a istiyommu korg kulllanmak hayır asla istemiyorum ama ne yapayım yamahanın tutumuna baksana ben şimdi arkdaşlarım toplanıp set yapamıytacakmıyım saçmalık değişik saundlar yapamayacakmıyım neden bu programlar sadece can başarda emoda sanki aşır güzel set yapıyorlar tamam emek ama alıcam can başarı veya emo bizim orada edirne bi roman düğünü yapsın görcem onları veya saatlerce süren köy düğünü yapsın haksızlık bunlar ayıp kardeşim yamaha ne zaman aletlerini kısıtlamadan kullanıcıya açar sonra adam gibi satış yapar korg açıkladı türkiyede müziğin yüzde 85 ine hitap ediyo yüz kişiden 85i korg kullanıyo bu yamahanın ayıbı veya salaklığı

sonra yamaha satışı olmaz tabi yamaha devam etsin böyle sonra korg alır başını gider gerçekten ben mecbur değilimki can başarın yaptığı seti kullanmaya emonun setini kullanmaya beni sen kimsinki kısıtlıyon sonra bende korg kullanırım tabi a istiyommu korg kulllanmak hayır asla istemiyorum ama ne yapayım yamahanın tutumuna baksana ben şimdi arkdaşlarım toplanıp set yapamıytacakmıyım saçmalık değişik saundlar yapamayacakmıyım neden bu programlar sadece can başarda emoda sanki aşır güzel set yapıyorlar tamam emek ama alıcam can başarı veya emo bizim orada edirne bi roman düğünü yapsın görcem onları veya saatlerce süren köy düğünü yapsın haksızlık bunlar ayıp kardeşim yamaha ne zaman aletlerini kısıtlamadan kullanıcıya açar sonra adam gibi satış yapar korg açıkladı türkiyede müziğin yüzde 85 ine hitap ediyo yüz kişiden 85i korg kullanıyo bu yamahanın ayıbı veya salaklığı

sen serip sermşsin de...

1 Can Başar'ın kim olduğunu ve ne iş yaptığını biliyor musun? can başar seti deyip duruyorsun.

Alacakmış roman düğününe götürecekmiş.

önce arkasından konuştuğun insnaları tanı sonra konuş.

V2plus'u ritimlerini seslerini biz yaptık. Can Başar dediğin insan sadece hiç sample yüklenemeyen bir alete canla başla aylarca çalışarak yamaha'nın kapalı tutmakta inat ettiği modellerin içine gömdü. Burda Can başar'ın ismini anarken 50 kez düşün öyle an derim.

roman düğünü deyince ekibin içinde Batuh 'ta vardı edirneli. Al götür düğünlere...

Salim arasıra acaba pa900 verip t3 veya t4 alsammı diye şeytan beni dürtüp duruyo.. :D Sen ne dersin...? Ben kendi ritmlerimi kendim yazıyorum çoğunlukla duyduğum bişey var style record sayfasında 4/4 lük 'ten başka kalıp yokmuş doğru mu bu??Sample dizmek için bilgisayar destekli programı varmı?