• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu aranje nereye varır?

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Yeni bir çalışma üzerindeyim, kabaca aranjeyi kurguladım...
Mix-Mastering namına hiçbirşey yok,hatta cliping yapan kanallarda vardır,ona fazla takılmayın...
Ney ve saz da eklemeyi düşünüyorum lakin mox6 daki bu çalan flüt sesi(neye kılavuz olsun diye öylesine çalmıştım, fakat kıyamayacağım galiba) o kadar hoşuma gitti ki...
Bu aranje sizce nereye varır,varmalı?
Acımadan lütfen...

Ch.

Cevap: Bu aranje nereye varır?

hocam flüt sesi sanki ıslık gibi geliyor.. oynadıkça güzel şeyler yapacağınıza inanıyorum.. başarılar

once paylasim icin tesekkurler,bizlerin fikirlerini sormaniz cok SIK bir haraketti.aranjeye gelince bence artik yapabilecek birsey kalmamis cunku sarkinin adi belli,tarzi belli makami belli guzel bir enturimantal parca gibi olmus en dogrusu basladiginiz gibi tamamlayip bitirmek,bittigindede buyuk bir zevkle dinlenebilinir.basarilar.

Hocam aynen devam...

Düzenlemede katılamayacağım tek şey; eserin orjinalinden uzakta bir aranje yaklaşımının benimsenmiş olması :)

sadece solo entrumanınız kötü olmuş. gitarlar ve drum harikulade. solo enstrumanı degiştirin yada yanına başka enstrumanlar ekleyip besleyin cok daha güzel olacak.
Başarılar.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri