• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nereye gidiyor bu ORG-Klavye sevdası??

Enst.
korg pa 5x
Ben hiç unutmam 1998 yılında düğün yapardım roland E86 ile 9/8 duum duum tek tek tek diye kaç iş bitirdik bilemezsin bendede var Korg Pa5x çiftetelli bile çalıyor ben bakıyorum o çalıyor allahtan çifteteliyi söylüyorum ve sıra geldi laptopa nerde yedin paraları söyle söyle 9/8 bilmeyen yoktur aranızda belki 10-15 kez çaldım her düğünde nereye gidiyor para veriyorum git gide pahalı oluyor aa pax5 çıkmış onu aldım ben biraz daha düşsün pax10 ucuzlasın benim korgpax5 fiyatında olsun dimi? nerde yeni org yeni fiyat ! hürmetlerimle

Ben hiç unutmam 1998 yılında düğün yapardım roland E86 ile 9/8 duum duum tek tek tek diye kaç iş bitirdik bilemezsin bendede var Korg Pa5x çiftetelli bile çalıyor ben bakıyorum o çalıyor allahtan çifteteliyi söylüyorum ve sıra geldi laptopa nerde yedin paraları söyle söyle 9/8 bilmeyen yoktur aranızda belki 10-15 kez çaldım her düğünde nereye gidiyor para veriyorum git gide pahalı oluyor aa pax5 çıkmış onu aldım ben biraz daha düşsün pax10 ucuzlasın benim korgpax5 fiyatında olsun dimi? nerde yeni org yeni fiyat ! hürmetlerimle
Unutulmaz E86 Dom Dom tvuu tvuu tvuuu :) değilmi.. Bende 1997 de amator olarak piyanistliğe başladım.. biliyorum.. Sizin dediğiniz gibi nereye gidiyor bilmiyorum.. Doğru söylediniz ama geçmişte kaldı bir daha o geri gelmez.. Teknoloji büyüdü Haliyle kolaya kaçıyor Büyük bir kısmı.. Laptop en önemlisi bana verin düğününüzü yapayım diyor ve piyanist P si bile yok ve laptoptan çalıyor hepsini Millet beğeniyor :)

Piyanist Şantörlük bizim kuşak yaptı ve yapmaya devam ediyor.. Son olarak orglar Fiyat Düşeceğini sanmıyorum satıcısı Ekmek yiyor bu işten :)) saygılar..

:)

Son düzenleme:
50 yaşımı doldurdum ve aileden gelen müzisyenlik icra ediyorum bir zamanlar kullandığım roland e86 gözlerim doldu ne günlerdi zaman akıp gidiyor

çok doğru indirim olsa ya rüyamızda görürüz zam üstüne zam doğal olarak onada yansır

Bende DJim durum onu gösteriyor ama Gel gelelim pax4 su gibi çalıyorum nota bilgim var 2024 girdik yaptığım işten herkes memnun 😄