• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bu günden itibaren düğünlere yasak geldi :((

Cevap: Bu günden itibaren düğünlere yasak geldi :((

Olayın maddi yönünü bir kenara bırakalım..

Geleneğimizde harcanıyor! :(

bence iyi oldu bi ülkenin bu kadar müzisyenimi olur kaportacı boyacı tamirci kalıpcı ayakkabıcı org almış müzisyenim diyor sokak düyünlerine gidiyo milettin kafasını şişirmeden başka bi şey yok elinin altına vites kolu gibi bide pich bent almış habire salıyo kaç koma çekeceyini bilmeden iyi bir kavyeci pich bend kullanmaz ama bilinçli kullanalarda var onlara sözümüz yok eyvallah disketli orglar yokken kalite vardı org çalıyorum daha hiç bi işe tek başıma gitmedim kendime piyanistim demedim piyano çalanlara saygısızlık etmemek adına yanımda kanun ve keman muhakkak götürürüm ensturmanımdan aciz oldugumdanmı hayır insanların kulagına daha kaliteli bi şeyler suna bilmek ve yanımdaki arkadaşımında sabah kazanı kaynasın diye sokaktada çaldım oteldede salondada yine çalarım benim gibi düşünen arkadaşlar için sorun yok daha iyi olur müzisyen kendi kimliyine kavuşur yukarıda yazılı meslek sahipleri ayıklanır iyi müzik yapan arkadaşları zaten salonda çalışan arkadaşlar yanına alır birer ikişer boşta kimse kalmaz ozaman onlarda gidip mesleklerini yaparlar gerçek müzisyen paylaşmasını bilendir bunun için ankaraya falan gitmeye gerek yok keşke havaya para atmayıda yasaklasalarda bizde yerden toplatmak zorunda kalmasak o zaman hem ücretler yükselir hemde halkın gözünde dahada itibarımız olur eyer bi şeyler yapmak gerekiyorsa herkes yanına bi iki arkadaş alsın allah onunda rızgını kısmetini gönderir diyerek bakın sorun falan kalıyomu NOT iyi bir müziyen en az 30 yılda müzisyen olur benim 24 düncü yılım daha 6 yılım var olabilirsem 6 yıl sonra olucam çalışa bilir de allah bana kısmet ederse olucam herkese hayırlı işler arkadaşlar amacım kimseyi üzmek deyildi herkes bi şekilde ekmeyini kazanacak ama en iyi bildiyi işi yaparak

berkay abime katılıyorum herzaman varım herseye calmıyoz cırpmıyoz bir hakta istemiyoruz sadece onurumuzla gururumuzla alın terimizle ekmegimizi kazanıyoruz ben gewrseye varım.

Yazım kurallarına biraz daha özen gösterelim !

En azından nokta, virgül kullanalım !

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar bunlarin asil amaci ne biliyormusunuz
düğün yani bizim çalgili çengili oynamali düğün bunlarin mantiletisine göre
günah

isteyen başta sayin başbakanin oğlunun düğünüden tutun
bütün akp millet vekillerinin düğünlerine bakim
internette takip edin hangi yeri tutmuşlar çalgili çengili düğün yapmişlar.

Birde bunlarin siyaset mantiğinina bakarsaniz
muhtaçlik temel hedefleridir.
Bu mantik yanliştir
ab giriyoruz diye oluyor yok bunlarin mantiğina gelen şeyleri ab istiyor diğerlerini istemiyor bu kadar basit.
örnek vereyim

bakin millet vekillerinin en son yaptiğini söyleyeyim
t.c. Maaşlardan sadece gazi ve şehit aileleri gelir vergisinden muafken

enson kabul edilen milletvekilleri maaşIndaNDA şehit ailesi ve gazi ailesi gibi ve öteside var
vergi kesilmemekte ve sskbağkur emeklilik tabanlarıda netleri aynı zaman da bürüt olduğundan
aylık maaşlarıda ona göre olacaktır.
isteyen okusun yazsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

yahu kimse kimseyi rahatsız etmeye ne hakkı var hıııı
iyi olmuş ne güzel ben ist hiç rastlamadım açık havada düğün .
ama olan yerde var demek.
desteklediğim bir karar çıkmış fevkalade.
işinde iyi olan heryerde iş bulur
vasatlarda burda yazar çizer niye yasaklandı niye ööölee niyee böööölee
çünkü kapalı mekanlarda çalışmak biraz sanat birazda esnaflık gerektirmekte.

hele birde asker uğurlamaları varki ....yaaa kardeşim bizde askere gittik.
doğunun dağlarını arşınladık...
ama sokaklarda --dad dad dad korna sesleri naralar trafiği altına üstüne getirmeler
yani sergilene bilecek sokak magandalıkları ben bunlarada karşıyım bunlarında yasaklanması lezım . hatta geçenlerde arabadan düşüp ölen bir genç yazık buda bir terör

ankaraya gidenler tayyip beye selam söyleyin ....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri